69/70 | Amorti 1 team | 8 teams in een poule (W.Brabant-Waalw.-Tilb.-Walch.) | ||||||||
7e pl. in gewestelijke poule | Jan Verhoef, Jan Ooijen, Theo Kremers, | |||||||||
Ton van Fessem, Walter van Dongen, | ||||||||||
Thieu Goverde, Toon v/d Lusdonk | ||||||||||
70/71 | Amorti 1 team | 8 teams in een poule (W.Brabant-Waalwijk-Tilburg) | ||||||||
1e pl. in gewestelijke poule | Jan Verhoef, Jan Ooijen, Thieu Goverde, Walter van Dongen | |||||||||
2e plaats in gewestelijke finale op 29-05-1971 te Kaatsheuvel | ||||||||||
71/72 | Amorti 2 teams | 8 teams in een poule (W.Brabant-Waalwijk-Kaatsheuvel) | ||||||||
1e pl. in gewestelijke poule | Jac Schneijderberg, John Assmann, | |||||||||
Cees van Oosterhout | ||||||||||
5e plaats in nationale finale op 10/11-06-1972 te Amsterdam | ||||||||||
72/73 | Amorti 2 teams | 7 teams in een poule (W.Br.-Breda-Waalwijk-Rotterdam) | ||||||||
1e pl. in gewestelijke poule | Harry van der Pas, John Assmann, | |||||||||
Jos Goverde, Kees Goverde, | ||||||||||
Cees van Oosterhout | ||||||||||
2e plaats in gewestelijke finale op 28-10-1972 te Goirle | ||||||||||
1 ==> | 1e plaats in nationale finale op 19/20-05-1973 te Amsterdam | |||||||||
Cees van Oosterhout, Harry v/d Pas, Jos Goverde | ||||||||||
73/74 | Amorti 3 teams | 6 teams in een poule (W.Brabant-Breda-Roosendaal) | ||||||||
1e pl. in gewestelijke poule | Cees van Oosterhout, Walter Smolders | |||||||||
Gerard van Waes, Din Korteweg | ||||||||||
1 ==> | 1e plaats in gewestelijke finale op 02-03-1974 te | |||||||||
2 ==> | 1e plaats in nationale finale op 17/18-05-1974 te Enschede | |||||||||
Cees van Oosterhout,Walter Smolders,Gerard van Waes,Din Korteweg | ||||||||||
74/75 | Amorti 3 teams | 18 teams in 3 poules (W.Brabant-Breda-Roosendaal) | ||||||||
1e pl. in 3-districten poule | Jos Goverde, Harry v/d Pas, Walter Smolders, Cees van Oosterhout | |||||||||
2e plaats in gewestelijke finale op 22-03-1975 te Etten-Leur | ||||||||||
3 ==> | 1e plaats in nationale finale op 10/11-05-1975 te Utrecht | |||||||||
Walter Smolders, Harry v/d Pas, Jos Goverde | ||||||||||
75/76 | Amorti 5 teams | 7 teams in een poule (W.Brabant en Breda) | ||||||||
1e pl. in 2-districten poule | Johan Stoop, Michiel Goverde, | |||||||||
Jos Broeders, Din Korteweg | ||||||||||
5e plaats in gewestelijke finale op 01-05-1976 te Den Bosch | ||||||||||
76/77 | Amorti 5 teams | 10 teams in een poule allen uit West-Brabant | ||||||||
1e pl. in districtscompetitie | Jos Broeders, Michiel Goverde | |||||||||
Ad Frijters | ||||||||||
5e plaats in gewestelijke finale op 23-04-1977 te Etten-Leur | ||||||||||
77/78 | Amorti 3 teams | 9 teams in een poule (West-Brabant en Breda) | ||||||||
2e plaats in 2-districten poule | ||||||||||
78/79 | Amorti 5 teams | 8 teams in een poule allen uit West-Brabant | ||||||||
1e pl. in districtscompetitie | Hans Korte, Jelle Heus,Jan Marijnissen | |||||||||
6e plaats in gewestelijke finale op 21-04-1979 te Veldhoven | ||||||||||
79/80 | Amorti teams | |||||||||
1e pl. in districtscompetitie | Jac van der Steen, Jelle Heus,Jan Marijnissen, Hans Korte | |||||||||
3e plaats in gewestelijke voorronde op | ||||||||||
80/81 | Amorti 8 teams | 12 teams in een poule allen uit West-Brabant | ||||||||
1e pl. in districtscompetitie | Hans Haanskorf, Gerrit Blommers, | |||||||||
Toon van Beers, John Dekkers | ||||||||||
3e plaats in gewestelijke voorronde op 04-04-1981 te Roosendaal | ||||||||||
81/82 | Amorti 8 teams | 12 teams in een poule allen uit West-Brabant | ||||||||
1e pl. in districtscompetitie | Amorti 2: | Tonny Goutziers, | ||||||||
John Dekkers, Cor Stoop | ||||||||||
2e pl. in districtscompetitie | Amorti 3: | Hans Haanskorf, | ||||||||
Jos Kanters, Wim Kanters | ||||||||||
2e plaats in gewestelijke voorronde op 18-04-1982 te Zevenbergen (A2) | ||||||||||
4e plaats in gewestelijke voorronde op 18-04-1982 te Born (A3) | ||||||||||
5e plaats in gewestelijke finale op 24/25-04-1982 te Tilburg (A2) | ||||||||||
82/83 | Amorti 6 teams | 14 teams in een poule (West-Brabant en Breda) | ||||||||
2e pl. in 2-districten poule | Jos Kanters, Erik Kortsmit, Marjo Hoeven, Corné Broeders | |||||||||
2e plaats in gewestelijke finale op 07-05-1983 te Tilburg | ||||||||||
83/84 | Amorti 6 teams | 16 teams in een poule (West-Brabant en Breda) | ||||||||
4e pl. in 2-districten poule | Kees Kalis, Marjo Hoeven, Corné Broeders | |||||||||
2e plaats in gewestelijke voorronde op 14-04-1984 te Wouw | ||||||||||
84/85 | Amorti 7 teams | 16 teams in een poule (West-Brabant en Breda) | ||||||||
1e pl. in 2-districten poule | Jos Kanters, Erik Kortsmit, Wim Kanters | |||||||||
1e plaats in gewestelijke voorronde op 27-04-1985 te Hulst | ||||||||||
2e plaats in gewestelijke finale op 11-05-1985 te Wouw | ||||||||||
5e plaats in nationale finale op 08/09-06-1985 te Arnhem | ||||||||||
85/86 | Amorti 6 teams | 13 teams in een poule (West-Brabant en Breda) | ||||||||
1e pl. in 2-districten poule | Marjo Hoeven, William Goossens, | |||||||||
Marjo Broeders | ||||||||||
plaats in gewestelijke voorronde op 20-04-1986 te Kaatsheuvel | ||||||||||
86/87 | Amorti 4 teams | 9 teams in een poule (West-Brabant en Breda) | ||||||||
1e pl. in 2-districten poule | Erik Kortsmit, Jos Kanters, Marjo Hoeven | |||||||||
1e plaats in gewestelijke voorronde op 26-04-1987 te Zevenbergen | ||||||||||
2==> | 1e plaats in gewestelijke finale op 03-05-1987 te Zevenbergen | |||||||||
9e plaats in nationale finale op 30/31-05-1987 te Veldhoven | ||||||||||
87/88 | Amorti 3 teams | 9 teams in een poule (West-Brabant en Breda) | ||||||||
1e pl. in 2-districten poule | Marjo Broeders,Theo de Boe,Lion Broeders | |||||||||
2e plaats in gewestelijke voorronde op 24-04-1988 te Oost-Souburg | ||||||||||
88/89 | Amorti 2 teams | 7 teams in een poule (West-Brabant en Breda) | ||||||||
1e pl. in 2-districten poule | Marjo Broeders, Tonny van Alphen, | |||||||||
Arian van Broekhoven,Edwin de Klerk | ||||||||||
2e plaats in gewestelijke voorronde op 22-04-1989 te Zevenbergen | ||||||||||
89/90 | Amorti 3 teams | 7 teams in een poule (West-Brabant en Breda) | ||||||||
1e pl. in 2-districten poule | Marjo Broeders, Joost Tielen, | |||||||||
Arian van Broekhoven | ||||||||||
1e plaats in gewestelijke voorronde op 21-04-1990 te Roosendaal | ||||||||||
3==> | 1e plaats in gewestelijke finale op 28-04-1990 te St.Willebrord | |||||||||
6e plaats in nationale finale op 26/27-05-1990 te Rotterdam | ||||||||||
90/91 | Amorti 4 teams | 21 teams in 2 poules (W.Brabant-R.daal-B.o.Zoom) | ||||||||
1e pl. in 3-districten poule | Huub Wilkowski, Jan Mulders, | |||||||||
Amorti 2 | Dennis van Vlaardingen | |||||||||
1e plaats in gewestelijke voorronde op 20-04-1991 te Zevenbergen | ||||||||||
2e plaats in gewestelijke finale op 27-04-1991 te Veldhoven | ||||||||||
91/92 | Amorti 4 teams | 22 teams in 2 poules (W.Brabant-R.daal-B.o.Zoom) | ||||||||
1e pl. in 3-districten poule | Arno Lousberg, Nobby Assmann, | |||||||||
Amorti 3 | Bartloo van Mourik | |||||||||
1e plaats in gewestelijke voorronde op 25-04-1992 te Dongen | ||||||||||
3e plaats in gewestelijke finale op 03-05-1992 te Zevenbergen | ||||||||||
92/93 | Amorti 4 teams | 19 teams in 2 poules (W.Brab.-R.daal-B.o.Zoom-Breda) | ||||||||
4e pl. in 4-districten poule | Huub Wilkowski, Arno Lousberg | |||||||||
Amorti 1 | Dennis v.Vlaardingen, P.Nicolaas | |||||||||
1e plaats in gewestelijke voorronde op 10-04-1993 te Tilburg | ||||||||||
4e plaats in gewestelijke finale op 25-04-1993 te Heerlen | ||||||||||
93/94 | Amorti 5 teams | 21 teams in 2 poules (W.Brabant-R.daal-B.o.Zoom) | ||||||||
2e pl. in 3-districten poule | Patrick Timmermans, Arno Lousberg, | |||||||||
Amorti 1 | Dennis v.Vlaardingen, P.Nicolaas | |||||||||
2e plaats in gewestelijke voorronde op 24-04-1994 te Zevenbergen | ||||||||||
4e plaats in gewestelijke finale op 01-05-1994 te Axel | ||||||||||
94/95 | Amorti 5 teams | 13 teams in een poule (West-Brabant en Roosendaal) | ||||||||
1e pl. in 2-districten poule | Corné Kortsmit, Dominique | |||||||||
Amorti 2 | Lussenburg, Bartloo van Mourik | |||||||||
1e plaats in gewestelijke voorronde op 22-04-1995 te Loon op Zand | ||||||||||
4 ==> | 1e plaats in gewestelijke finale op 30-04-1995 te Zevenbergen | |||||||||
5e plaats in nationale finale op 27/28-05-1995 te Rotterdam | ||||||||||
95/96 | Amorti 6 teams | 17 teams in 2 poules (West-Brabant en Roosendaal) | ||||||||
1e pl. in 2-districten poule | Dominique Lussenburg, Dennis | |||||||||
Amorti 1 | en Robbert van Vlaardingen | |||||||||
1e plaats in gewestelijke voorronde op 13-04-1996 te Zevenbergen | ||||||||||
5==> | 1e plaats in gewestelijke finale op 20-04-1996 te Middelburg | |||||||||
3e plaats in nationale finale op 18/19-05-1996 te Hengelo | ||||||||||
96/97 | Amorti 6 teams | 18 teams in 2 poules (West-Brabant en Roosendaal) | ||||||||
2e pl. in 2-districten poule | Edwin en Anita Verschuren en | |||||||||
Amorti 4 | Erwin ten Hoedt | |||||||||
3e plaats in gewestelijke voorronde op 19-04-97 te Eede | ||||||||||
97/98 | Amorti 5 teams | 15 teams in 2 poules (West-Brabant en Roosendaal) | ||||||||
1e pl. in 2-districten poule | Anthony van Hooijdonk, Dennis van | |||||||||
Amorti 1 | Jole en Stefan Beukelman | |||||||||
1e plaats in gewestelijke voorronde op 18-04-98 te Zevenbergen | ||||||||||
2e plaats in gewestelijke finale op 25-04-98 te Halsteren | ||||||||||
98/99 | Amorti 5 teams | 20 teams in 2 poules (W.Brabant,R'daal en B.op Zoom) | ||||||||
1e pl. in 3-districten poule | Jurgen Oonincx, Frans Grobben, Robert | |||||||||
Amorti 4 | Rommers en Erwin ten Hoedt | |||||||||
1e plaats in gewestelijke voorronde op 17-04-99 te Wemeldinge | ||||||||||
6==> | 1e plaats in gewestelijke finale op 24-04-99 te Zierikzee | |||||||||
6e plaats in nationale finale op 15/16-05-99 te Rotterdam | ||||||||||
99/00 | Amorti 6 teams | 21 teams in 2 poules (W.Brabant,R'daal en B.op Zoom) | ||||||||
1e pl. in 3-districten poule | Bartloo van Mourik, Edwin en Anita | |||||||||
Amorti 2 | Verschuren | |||||||||
2e plaats in gewestelijke finale op 30-04-2000 te Zevenbergen | ||||||||||
Het team van Amorti heeft geen gewestelijke voorronde gespeeld. | ||||||||||
00/01 | Amorti 5 teams | 22 teams in 2 poules (W.Brabant,R'daal en B.op Zoom) | ||||||||
1e pl. in 3-districten poule | Carlo van Gageldonk, Frans Grobben | |||||||||
Amorti 3 | en Michael Verschuren | |||||||||
1e plaats in gewestelijke voorronde op 31-03-01 te Zevenbergen | ||||||||||
7==> | 1e plaats in gewestelijke finale op 21-04-01 te Zundert | |||||||||
6e plaats in nationale finale op 26/27-05-01 te Biddinghuizen | ||||||||||
01/02 | Amorti 5 teams | 21 teams in 2 poules (W.Brabant,R'daal en B.op Zoom) | ||||||||
1e pl. in 3-districten poule | Edwin en Anita Verschuren, Eef Eijskoot | |||||||||
Amorti 1 | en Sebastiaan van Dongen | |||||||||
1e plaats in gewestelijke voorronde op 07-04-02 te Tilburg | ||||||||||
8==> | 1e plaats in gewestelijke finale op 20-04-02 te Colijnsplaat | |||||||||
6e plaats in nationale finale op 25/26-05-02 te Hoogeveen | ||||||||||
02/03 | Amorti 4 teams | 19 teams in 2 poules (W.Brabant,R'daal en B.op Zoom) | ||||||||
1e pl. in 3-districten poule | Mike Bruil , Patrick Prins | |||||||||
Amorti 2 | en Sebastiaan van Dongen | |||||||||
2e pl. in 3-districten poule | Eef Eijskoot, Anita en Edwin Verschuren | |||||||||
Amorti 1 | ||||||||||
Amorti 1 districtskampioen | ||||||||||
1e plaats in gewestelijke voorronde op 12-04-03 te Zundert | ||||||||||
4e plaats in gewestelijke finale op 26-04-03 te Bergen op Zoom | ||||||||||
03/04 | Amorti 3 teams | 18 teams in 2 poules (Roosendaal en B.op Zoom) | ||||||||
1e pl. in 3-districten poule | Mike Bruil , Patrick Prins | |||||||||
Amorti 3 | en Edwin Verschuren | |||||||||
2e pl. in 3-districten poule | Eef Eijskoot, Cindy Dielemans | |||||||||
Amorti 2 | en Sebastiaan van Dongen | |||||||||
Amorti 3 districtskampioen | ||||||||||
3e plaats in gewestelijke finale op 24-04-04 te Oosterhout | ||||||||||
04/05 | Amorti 3 teams | 13 teams in 1 poule (West-Brabant) | ||||||||
3e pl. in poule | Amorti 2 | Aaron Meeuwissen, Jeroen Sillekens en Connor Stoop | ||||||||
5e pl. in poule | Amorti 1 | Patrick Prins, Cindy Dielemans | ||||||||
en Tom de Rooij | ||||||||||
9e pl. in poule | Amorti 3 | John Eijskoot, Kevin Broeders, | ||||||||
Maurice Schuller en Jaimy van Eck | ||||||||||
05/06 | Amorti 3 teams | 13 teams in 1 poule (West-Brabant) | ||||||||
1e pl. in poule | Amorti 1 | Aaron Meeuwissen, Jeroen | ||||||||
Sillekens en Brian Bakkers | ||||||||||
4e pl. in poule | Amorti 2 | Maikel van Wingerden, John Eijskoot, | ||||||||
Bart Stanic en Tom de Rooij | ||||||||||
13e pl. in poule | Amorti 3 | Aron de Snoo, Kevin Broeders, | ||||||||
Jaimy van Eck en Erwin Korsten | ||||||||||
06/07 | Amorti 3 teams | 8 teams in 1 poule (West-Brabant) | ||||||||
1e pl. in poule | Amorti 1 | Brian Bakkers, Jeroen Sillekens en | ||||||||
Maikel van Wingerden. | ||||||||||
2e pl. in poule | Amorti 2 | John Eijskoot, Bart Stanic en Erwin | ||||||||
Korsten. | ||||||||||
8e pl. in poule | Amorti 3 | Aron de Snoo, Kevin Broeders, | ||||||||
Jaimy van Eck en Rowan Kremer. | ||||||||||
Amorti 1 behaalde een 1e plaats in de gewestelijke finale. | ||||||||||
Amorti 2 behaalde een 3e plaats in de gewestelijke finale. | ||||||||||
Amorti 1 behaalde een 7e plaats in de nationale finale. | ||||||||||
07/08 | Amorti 3 teams | 8 teams in 1 poule (West-Brabant) | ||||||||
1e pl. in poule | Amorti 1 | John Eijskoot, Jeroen Sillekens en | ||||||||
Maikel van Wingerden. | ||||||||||
6e pl. in poule | Amorti 2 | Aron de Snoo, Kevin Broeders, | ||||||||
Erwin Korsten en Sjak Dingemans. | ||||||||||
7e pl. in poule | Amorti 3 | Jaimy van Eck, Giel Damen, Rowan | ||||||||
Kremer en Rick Dingemans. | ||||||||||
Amorti 1 behaalde een 4e plaats in de gewestelijke finale. | ||||||||||
08/09 | Amorti 1 team | Meegespeeld in district Midden-Brabant | ||||||||
13 teams in 1 poule | ||||||||||
Giel Damen, Jeroen Testers, Rowan | ||||||||||
Kremer, John Eijskoot en Maikel van | ||||||||||
Wingerden. | ||||||||||
Amorti 1 behaalde een 5e plaats in de poule. | ||||||||||
09/10 | Amorti 2 teams | Meegespeeld in district Midden-Brabant | ||||||||
10 teams in 1 poule | ||||||||||
2e pl. in poule | Amorti 1 | Jeroen Testers, Giel Damen en | ||||||||
Hans Jr.Snellen | ||||||||||
10e pl. in poule | Amorti 2 | Rowan Kremer, Mike Fens en | ||||||||
Flip van Heijnsbergen. | ||||||||||
8==> | Amorti 1 behaalde een 1e plaats in de gew.finale op 8-5-10 in Oosterhout. | |||||||||
4==> | Amorti 1 behaalde een 1e plaats in de nat.finale op 5/6-6-10 in Hoogeveen. | |||||||||
10/11 | Amorti 2 teams | Meegespeeld in district Midden-Brabant | ||||||||
8 teams in 1 poule |
|
|||||||||
1e pl. in poule | Amorti 1 | Jeroen Testers, Giel Damen en | ||||||||
Hans Jr. Snellen | ||||||||||
8e pl. in poule | Amorti 2 | Rowan Kremer, Mike Fens en | ||||||||
Sybren Hofma | ||||||||||
Amorti 1 behaalde een 3e plaats in de gew.finale op 7-5-11 in Afferden. | ||||||||||
11/12 | Amorti 2 teams | Meegespeeld in district Midden-Brabant | ||||||||
6 teams in 1 poule | ||||||||||
3e pl. in poule | Amorti 1 | Jeroen Testers, Giel Damen en | ||||||||
Hans Jr. Snellen | ||||||||||
6e pl. in poule | Amorti 2 | Rowan Kremer, Mike Fens en | ||||||||
Sybren Hofma | ||||||||||
12/13 | Amorti 1 team | Meegespeeld in district Midden-Brabant | ||||||||
6 teams in 1 poule | ||||||||||
3e pl. in poule | Amorti 1 | Rowan Kremer,Mike Fens, Sybren | ||||||||
Hofma, Hans Jr. Snellen, Giel Damen | ||||||||||
en Max Hoenderdos | ||||||||||
13/14 | Amorti heeft 4 spelers van totaal 10 spelers, meegespeeld in district Midden-Brabant. | |||||||||
Er wordt persoonlijk gespeeld, bovenste 6 gaan door naar de gewestelijke finale. | ||||||||||
Team 1 4e in gewest met oa Senna Semler | ||||||||||
Team 2 3e in gewest met oa Mike Fens en Sybren Hofma | ||||||||||
14/15 | Amorti heeft 4 spelers van totaal 10 spelers, meegespeeld in district Midden-Brabant. | |||||||||
Er wordt persoonlijk gespeeld, bovenste 6 gaan door naar de gewestelijke finale. | ||||||||||
Team 1 2e in gewest met Stephan Kortsmit, Sybren Hofma en Mike Fens. | ||||||||||
5e plaats op nationale finale op 30 en 31 mei 2015 in Zevenbergen. | ||||||||||
Team 2 4e in gewest met oa Rowan Kremer | ||||||||||
15/16 | Amorti heeft 4 spelers van totaal 14 spelers, bovenste 6 door naar gew.finale. | |||||||||
9==> | Team 1 1e in gewest met Stephan Kortsmit, Sybren Hofma en Mike Fens op 24 april | |||||||||
2016 gespeeld in Zevenbergen. | ||||||||||
5e plaats op nationale finale op 28 en 29 mei 2016 in Afferden. | ||||||||||
Team 2 2e in gewest met oa Rowan Kremer | ||||||||||
6e plaats op nationale finale op 28 en 29 mei 2016 in Afferden. | ||||||||||
16/17 | Amorti heeft 5 spelers van totaal 12 spelers, bovenste 6 door naar de gew.finale. | |||||||||
Team 1 3e in gewest met Stephan Kortsmit, Mike Fens en Danick Kortsmit 23 april | ||||||||||
2017 gespeeld in Zevenbergen. | ||||||||||
17/18 | Amorti heeft 4 spelers van totaal 10 spelers, bovenste 6 door naar de gew.finale. | |||||||||
5==> | Ivm te weinig teams is de gewestelijke finale vervallen. | |||||||||
Team 1 1e plaats in nationale finale op 25 en 26 mei 2018 in Warmenhuizen. | ||||||||||
Teamsamenstelling: Stephan Kortsmit, Sharon Radings (SVW) en Danick Kortsmit. | ||||||||||
Team 2 5e plaats in nationale finale op 25 en 26 mei 2018 in Warmenhuizen. | ||||||||||
Teamsamenstelling: Sybren Hofma, Merijn van Nispen (SVW) en Mike Fens. | ||||||||||