Bezetting Jeugdbiljartcentrum Amorti 2019/2020

Wk Datum Tournooien,finales
en thuiswedstrijden
Uitwedstrijden lands-
en topteamcompetitie
Nat.+Gew.+Distr.
voorwedstr.+finales
Deelnemer
+finaleplaats
Thuiswedstrijden
senioren competities
             
31 Vr 2 aug          
  Za 3 aug          
  Zo 4 aug          
             
32
Do 8 aug
        Clubkamp. Fotsers
  Vr 9 aug
         
  Zo 11 aug
         
             
33 Wo 14 aug  
       
  Do 15 aug         Clubkamp. Fotsers
  Vr 16 aug
         
  Za 17 aug
         
  Zo 18 aug
         
             
34 Wo 21 aug
         
  Do 22 aug         Fotsers 1 - De Reebok 1
            Fotsers 2 - S.V.W. 9
            Fotsers 3 - D.Z.D. 4
  Vr 23 aug
Coupe van Beem       3-bnd kl 1 - De Biezen 3
  Za 24 aug Coupe van Beem        De Laan 2 - Poedels 3
  Zo 25 aug
Coupe van Beem        De Laan 3 - W.W.V. 7
             
35
Do 29 aug
         
  Vr 30 aug          
  Za 1 sep
       
  Zo 2 sep
         
             
36 Do 5 sep         Fotsers 1 - Bellevue 8
            Fotsers 2 - D.V.P. 2
            Fotsers 3 - Vriendsch.5
  Vr 6 sep         3-bnd gr 1 - Bouwpartn 2
  Za 7 sep         3-bnd kl 1 - Kannebuis  1
  Zo 8 sep         De Laan 3 - S.V.W. 14
             
Wk Datum
Tournooien,finales
en thuiswedstrijden
Uitwedstrijden lands-
en topteamcompetitie
Nat.+Gew.+Distr.
voorwedstr.+finales
Deelnemer
+finaleplaats
Thuiswedstrijden
senioren competities
             
37 Do 12 sep 
        Fotsers 3 - Poedels 1
  Vr 13 sep         3-bnd gr 2 - De Does
  Za 14 sep         De Laan 2 - KOT Fijn 5     
  Zo 15 sep                                            
             
38
Do 19 sep
        Fotsers 1 - Kannebuis 3
            Fotsers 2 - O.T.K. 1
            Fotsers 3 - D.P.P. 5
  Vr 20 sep
        3-bnd kl 1 - De Keuning 2
  Za 22 sep         De Laan 3 - Dobbertje 14
  Zo 23 sep          
             
39
Do 26 sep
         
  Vr 27 sep
        De Laan 2 - KOT Zun 2
  Za 28 sep          
  Zo 29 sep
     
   
             
40 Do 3 okt
        Fotsers 1 - De Ram 6
            Fotsers 2 - KOT Zun 1
            Fotsers 3 - Poedels 3
  Vr 4 okt
        3-bnd gr 1 - 't Tapperijke 1
  Za 5 okt         De Laan 3 - KOT Zun 3
  Zo 6 okt
         
             
41
Do 10 okt
 
       
  Vr 11 okt         3-bnd gr 2 - 't Steegje 1
  Za 12 okt
        3-bnd kl 1 - De Distel 1
  Zo 13 okt
 
      De Laan 2 - R.Biljartbal 2
             
42 Do 17 okt
        Fotsers 1 - N.G.G. 3 
            Fotsers 2 - S.V.W. 10
            Fotsers 3 - De Laan 2
  Vr 18 okt
 
      3-bnd gr 1 - Sprundel 2
  Za 19 okt         De Laan 3 - Bergse Hoek 3

Zo 20 okt
         
             
Wk Datum Tournooien,finales
en thuiswedstrijden
Uitwedstrijden lands-
en topteamcompetitie
Nat.+Gew.+Distr.
voorwedstr.+finales
Deelnemer
+finaleplaats

Thuiswedstrijden
senioren competities

                                              
     
43 Do 24 okt                                            
  Vr 25 okt                               3-bnd kl 1 - De Kwast 1
        Za 26 okt         De Laan 2 - Poedels 1
  Zo 27 okt                                                                                                                           
             
44
Do 31 okt
        Fotsers 1 - O.B.C. 1
            Fotsers 2 - De Vosjes 1
            Fotsers 3 - D.P.P. 6
  Vr 1 nov         3-bnd gr 1 - Lynn-Somers
  Za 2 nov         De Laan 3 - W.W.V. 6
  Zo 3 nov          
             
45
Do 7 nov        
  Vr 8 nov         3-bnd gr 2 - DCM 2 Bong.Tr.
  Za 9 nov         3 bnd kl 1 - W.W.V. 8
  Zo 10 nov         De Laan 2 - D.Z.D. 4
             
46 Do 14 nov         Fotsers 1 - Brugmans 5
            Fotsers 2 - D.P.P. 3
            Fotsers 3 - Poedels 2
  Vr 15 nov         3 bnd gr 1 - Polka Print
  Za 16 nov         De Laan 3 - S.V.W. 21
  Zo 17 nov          
             
47
Do 21 nov          
  Vr 22 nov         3 bnd gr 2 - CafedePijp
  Za 23 nov         3-bnd kl 1 - Baracuda 3
  Zo 24 nov         De Laan 2 - Vriendschap 5
             
48
Do 28 nov
        Fotsers 1 - B.V.S. 1
  Vr 29 nov
        De Laan 3 - Dobbertje 12
  Za 30 nov
       
 

Zo 1 dec          
             
Wk Datum Tournooien,finales
en thuiswedstrijden
Uitwedstrijden lands-
en  topteamcompetitie
Nat.+Gew.+Distr.
voorwedstr.+finales
Deelnemer
+finaleplaats
Thuiswedstrijden
senioren competities
             
49 Do 5 dec          
  Vr 6 dec          
  Za 7 dec          
  Zo 8 dec  
                                                                                                                                 
             
50 Do 12 dec         Fotsers 1 - Kastanje 6 
            Fotsers 2 - R.Biljartbal 1
                                   Fotsers 3 - O.B.K. 1        
  Vr 13 dec                                                             3 bnd gr 1 - Teletronika
  Za 14 dec         3 bnd kl 1 - Z.B.G.G. 4
  Zo 15 dec         De Laan 2 - Vriendschap 4
            De Laan 3 - Kastanje 10
             
51 Do 19 dec          
  Vr 20 dec         3 bnd gr 2 - RCD/Kloens
  Za 21 dec          
  Zo 22 dec          
             
52 Wo 25 dec Kerstmis        
  Do 26 dec  Kerstmis        
  Vr 27 dec Fam. Machielsen TN        
  Za 28 dec          
  Zo 29 dec          
             
1 Wo 1 jan Nieuwjaarsdag        
  Do 2 jan         Clubkamp. Fotsers
  Vr 4 jan          
  Za 5 jan          
  Zo 6 jan          
             
2 Do 9 jan         Fotsers 1 - KOT Fijn 3
            Fotsers 2 - Dobbertje 5
            Fotsers 3 - D.P.P. 4
  Vr 10 jan         3 bnd kl 1 - ONDA 1
  Za 11 jan         De Laan 2 - Gesellies 3
  Zo 12 jan         De Laan 3 - Dobbertje 11
             
Wk Datum Tournooien,finales
en thuiswedstrijden
Uitwedstrijden lands-
en topteamcompetitie
Nat.+Gew.+Distr.
voorwedstr.+finales
Deelnemer
+finaleplaats
Thuiswedstrijden
senioren competities
             
3 Do 16 jan          
  Vr 17 jan         De Laan 2 - Posthuis 2
  Za 18 jan          
  Zo 19 jan                                                                                                     
             
4 Do 23 jan         Fotsers 1 - De Ram 5
            Fotsers 2 - P.W.A. 1
            Fotsers 3 - Carambole 2
  Vr 24 jan      
  3 bnd gr 2 - 'Hartje/Balans 2
  Za 25 jan         3-bnd kl 1 - Brugmans Bilj. 2
  Zo 26 jan         De Laan 3 - De Vosjes 2
             
5 Do 30 jan          
  Vr 31 jan
        3 bnd gr 1 - Treva Th Cues 2
  Za 1 feb  
      3-bnd kl 1 - S.V.W. 2
  Zo 2 feb         De Laan 2 - D.P.P. 6
             
6 Do 6 feb         Fotsers 1 - Willem 3/Roos
            Fotsers 2 - D.Z.D. 3
            Fotsers 3 - Vriendschap 4
  Vr 7 feb         3 bnd gr 2 - Markeer MTS
  Za 8 feb         De Laan 3 - S.V.W. 16
  Zo 9 feb          
             
7 Do 13 feb
         
  Vr 14 feb         3 bnd gr 1 - De Parel Dranken
  Za 15 feb
        3 bnd kl 1 - Baracuda 5
  Zo 16 feb
        De Laan 2 - Poedels 2
          ??? ===> De Laan 2 - Carambole 2
             
8 Do 20 feb         Fotsers 3 - Real Biljartbal 2
            Fotsers 3 - Posthuis 2
  Vr 21 feb
         
  Za 22 feb
Carnaval         
  Zo 23 feb
Carnaval          
             
Wk Datum Tournooien,finales
en thuiswedstrijden
Uitwedstrijden lands-
en topteamcompetitie
Nat.+Gew.+Distr.
voorwedstr.+finales
Deelnemer
+finaleplaats
Thuiswedstrijden
senioren competities
             
9 Do 27 feb
        Clubkamp. Fotsers
  Vr 28 feb
         
  Za 29 feb
         
  Zo 1 mrt 
                                                                                                                                          
             
10 Do 5 mrt
        Fotsers 1 - Kruisstraat 2
            Fotsers 2 - Bellevue 7
            Fotsers 3 - Gesellies 3
  Vr 6 mrt
        De Laan 3 - De Ram 12
  Za 7 mrt          
  Zo 8 mrt          
             
11 Do 12 mrt          
  Vr 13 mrt         3 bnd gr 2 - Bikse Bilj Bikkels 3
  Za 14 mrt
        3 bnd kl 1 - Vriendschap 2
  Zo 15 mrt
        De Laan 2 - Fotsers 3
             
12 Do 19 mrt         Fotsers 1 - Den Duvel 1 
            Fotsers 2 - Kannebuis 4
            Fotsers 3 - KOT Fijn 5
  Vr 20 mrt
        3 bnd gr 2 - Rietlander 2
  Za 21 mrt         De Laan 3 - S.V.W. 18
  Zo 22 mrt
         
             
13
Do 26 mrt
         
  Vr 27 mrt
        3 bnd gr 1 -Degoree Beveiliging
  Za 28 mrt
        3 bnd kl 1 - N.G.G. 1
  Zo 29 mrt
        De Laan 2 - O.B.K. 1
             
14 Do 2 april
        Fotsers 1 - Vriendschap 3 
            Fotsers 2 - W.W.V. 1
            Fotsers 3 - Kot Zun 2
  Vr 3 april         De Laan 3 - Brugmans Biljarts 7
  Za 4 april
         

Zo 5 april
          
             
Wk Datum Tournooien,finales
en thuiswedstrijden
Uitwedstrijden lands-
en topteamcompetitie
Nat.+Gew.+Distr.
voorwedstr.+finales
Deelnemer
+finaleplaats
Thuiswedstrijden
senioren competities
             
15 Do 9 april         Clubkamp. Fotsers
  Vr 10 april         3 bnd gr 2 - De Staart/TVM
  Za 11 april
        3-bnd kl 1 - 't Pleintje 5
  Zo 12 april
        De Laan 2 - D.P.P. 4       
             
16
Do 16 april
        Clubkamp. Fotsers
  Vr 17 april
        3 bnd gr 1 - BV Sprundel 3
  Za 18 april          
  Zo 19 april
         
             
17 Do 23 april         Clubkamp. Fotsers
 
Vr 24 april
        3-bnd gr 2 - Ossekop 4     
  Za 25 april
         
  Zo 26 april
         
             
18 Do 30 april
        Clubkamp. Fotsers
  Vr 1 mei
        3 bnd gr 1 - Eekhoorn 3/DKM
  Za 2 mei          
  Zo 3 mei
         
             
19
Do 7 mei
         
  Vr 8 mei
       
  Za 9 mei
         
  Zo 10 mei
         
             
20 Do 14 mei          
  Vr 15 mei
         
  Za 16 mei
         

Zo 17 mei
                                               
             
Wk Datum Tournooien,finales
en thuiswedstrijden
Uitwedstrijden lands-
en topteamcompetitie
Nat.+Gew.+Distr.
voorwedstr.+finales
Deelnemer
+finaleplaats
Thuiswedstrijden
senioren competities
             
21 Do 21 mei
       
  Vr 22 mei          
  Za 23 mei
         
  Zo 24 mei          
             
22
Do 28 mei
       
  Vr 29 mei
       
  Za 30 mei          
  Zo 31 mei
         
             
23
Vr 5 juni
       
 

Za 6 juni

         
  Zo 7 juni
                                             
             
24 Vr 12 juni
         
  Za 13 juni
       
  Zo 14 juni
         
             
25
Do 18 juni
         
  Vr 19 juni
       
  Za 20 juni
         
  Zo 21 juni
         
             
26 Vr 26 juni
         
  Za 27 juni
         

Zo 28 juni