Bezetting Jeugdbiljartcentrum Amorti 2019/2020
Wk | Datum | Tournooien,finales en thuiswedstrijden |
Uitwedstrijden lands- en topteamcompetitie |
Nat.+Gew.+Distr. voorwedstr.+finales |
Deelnemer +finaleplaats |
Thuiswedstrijden senioren competities |
||
31 | Vr 2 aug | |||||||
Za 3 aug | ||||||||
Zo 4 aug | ||||||||
32 |
Do 8 aug |
Clubkamp. Fotsers |
||||||
Vr 9 aug |
|
|||||||
Zo 11 aug |
||||||||
33 | Wo 14 aug | |
||||||
Do 15 aug | Clubkamp. Fotsers |
|||||||
Vr 16 aug |
|
|||||||
Za 17 aug |
||||||||
Zo 18 aug |
||||||||
34 | Wo 21 aug |
|
||||||
Do 22 aug | Fotsers 1 - De Reebok 1 | |||||||
Fotsers 2 - S.V.W. 9 | ||||||||
Fotsers 3 - D.Z.D. 4 | ||||||||
Vr 23 aug |
Coupe van Beem | 3-bnd kl 1 - De Biezen 3 |
||||||
Za 24 aug | Coupe van Beem | De Laan 2 - Poedels 3 | ||||||
Zo 25 aug |
Coupe van Beem | De Laan 3 - W.W.V. 7 | ||||||
35 |
Do 29 aug |
|||||||
Vr 30 aug | ||||||||
Za 1 sep |
||||||||
Zo 2 sep |
||||||||
36 | Do 5 sep | Fotsers 1 - Bellevue 8 | ||||||
Fotsers 2 - D.V.P. 2 |
||||||||
Fotsers 3 - Vriendsch.5 | ||||||||
Vr 6 sep | 3-bnd gr 1 - Bouwpartn 2 | |||||||
Za 7 sep | 3-bnd kl 1 - Kannebuis 1 | |||||||
Zo 8 sep | De Laan 3 - S.V.W. 14 |
Wk | Datum |
Tournooien,finales en thuiswedstrijden |
Uitwedstrijden lands- en topteamcompetitie |
Nat.+Gew.+Distr. voorwedstr.+finales |
Deelnemer +finaleplaats |
Thuiswedstrijden senioren competities |
||
37 | Do 12 sep |
Fotsers 3 - Poedels 1 | ||||||
Vr 13 sep | 3-bnd gr 2 - De Does | |||||||
Za 14 sep | De Laan 2 - KOT Fijn 5 |
|||||||
Zo 15 sep | ||||||||
38 |
Do 19 sep |
Fotsers 1 - Kannebuis 3 | ||||||
Fotsers 2 - O.T.K. 1 | ||||||||
Fotsers 3 - D.P.P. 5 | ||||||||
Vr 20 sep |
3-bnd kl 1 - De Keuning 2 |
|||||||
Za 22 sep | De Laan 3 - Dobbertje 14 | |||||||
Zo 23 sep | ||||||||
39 |
Do 26 sep |
|||||||
Vr 27 sep |
De Laan 2 - KOT Zun 2 |
|||||||
Za 28 sep | ||||||||
Zo 29 sep |
|
|||||||
40 | Do 3 okt |
Fotsers 1 - De Ram 6 | ||||||
Fotsers 2 - KOT Zun 1 | ||||||||
Fotsers 3 - Poedels 3 | ||||||||
Vr 4 okt |
3-bnd gr 1 - 't Tapperijke 1 |
|||||||
Za 5 okt | De Laan 3 - KOT Zun 3 | |||||||
Zo 6 okt |
||||||||
41 |
Do 10 okt |
|
||||||
Vr 11 okt | 3-bnd gr 2 - 't Steegje 1 | |||||||
Za 12 okt |
3-bnd kl 1 - De Distel 1 | |||||||
Zo 13 okt |
|
De Laan 2 - R.Biljartbal 2 | ||||||
42 | Do 17 okt |
Fotsers 1 - N.G.G. 3 | ||||||
Fotsers 2 - S.V.W. 10 | ||||||||
Fotsers 3 - De Laan 2 | ||||||||
Vr 18 okt |
|
3-bnd gr 1 - Sprundel 2 | ||||||
Za 19 okt | De Laan 3 - Bergse Hoek 3 | |||||||
|
Zo 20 okt |
Wk | Datum | Tournooien,finales en thuiswedstrijden |
Uitwedstrijden lands- en topteamcompetitie |
Nat.+Gew.+Distr. voorwedstr.+finales |
Deelnemer +finaleplaats |
Thuiswedstrijden |
||
|
||||||||
43 | Do 24 okt | Jeugdbiljarten | |
|||||
Vr 25 okt | 3-bnd kl 1 - De Kwast 1 | |||||||
Za 26 okt | De Laan 2 - Poedels 1 | |||||||
Zo 27 okt | ||||||||
44 |
Do 31 okt |
Jeugdbiljarten | Fotsers 1 - O.B.C. 1 | |||||
Fotsers 2 - De Vosjes 1 | ||||||||
Fotsers 3 - D.P.P. 6 | ||||||||
Vr 1 nov | 3-bnd gr 1 - Lynn-Somers | |||||||
Za 2 nov | De Laan 3 - W.W.V. 6 |
|||||||
Zo 3 nov | ||||||||
45 | Di 5 nov | 3-bnd toernooi | ||||||
Wo 6 nov | 3-bnd toernooi | |||||||
Do 7 nov | Jeugdbiljarten | |||||||
Vr 8 nov | 3-bnd gr 2 - DCM 2 Bong.Tr. |
|||||||
Za 9 nov | 3 bnd kl 1 - W.W.V. 8 | |||||||
Zo 10 nov | De Laan 2 - D.Z.D. 4 | |||||||
46 | Di 12 nov | 3-bnd toernooi | ||||||
Wo 13 nov | 3-bnd toernooi | |||||||
Do 14 nov | Jeugdbiljarten | Fotsers 1 - Brugmans 5 |
||||||
Fotsers 2 - D.P.P. 3 | ||||||||
Fotsers 3 - Poedels 2 | ||||||||
Vr 15 nov | 3 bnd gr 1 - Polka Print |
|||||||
Za 16 nov | De Laan 3 - S.V.W. 21 | |||||||
Zo 17 nov | Landscompetitie BoZ |
|||||||
47 | Di 19 nov | 3-bnd toernooi | ||||||
|
Wo 20 nov | 3-bnd toernooi | ||||||
Do 21 nov | Jeugdbiljarten | |||||||
Vr 22 nov | 3 bnd gr 2 - CafedePijp |
|||||||
Za 23 nov | 3-bnd kl 1 - Baracuda 3 | |||||||
Zo 24 nov | De Laan 2 - Vriendschap 5 |
|||||||
48 | Di 26 nov | 3-bnd toernooi | ||||||
Wo 27 nov | 3-bnd toernooi | |||||||
|
Do 28 nov |
Jeugdbiljarten | Fotsers 1 - B.V.S. 1 |
|||||
Vr 29 nov |
De Laan 3 - Dobbertje 12 |
|||||||
Za 30 nov |
|
|||||||
|
Zo 1 dec | Landscompetitie |
Wk | Datum | Tournooien,finales en thuiswedstrijden |
Uitwedstrijden lands- en topteamcompetitie |
Nat.+Gew.+Distr. voorwedstr.+finales |
Deelnemer +finaleplaats |
Thuiswedstrijden senioren competities |
||
49 | Wo 4 dec | 3-bnd toernooi | ||||||
Do 5 dec | Jeugdbiljarten | Fotsers 2 - R.Biljartbal 1 |
||||||
Vr 6 dec | Finale 3-bnd toernooi | |||||||
Za 7 dec | ||||||||
Zo 8 dec |
Landscompetitie BoZ | |||||||
50 | Di 10 dec | G-biljarten | ||||||
Do 12 dec | Regio finale SBZ | Fotsers 1 - Kastanje 6 |
||||||
Jeugdbiljarten | Fotsers 3 - O.B.K. 1 |
|||||||
Vr 13 dec | Fam. Machielsen TN | 3 bnd gr 1 - Teletronika | ||||||
Za 14 dec | 3 bnd kl 1 - Z.B.G.G. 4 | |||||||
Zo 15 dec | De Laan 2 - Vriendschap 4 |
|||||||
De Laan 3 - Kastanje 10 | ||||||||
51 | Di 17 dec | G-biljarten | ||||||
Do 19 dec | Jeugdbiljarten | |||||||
Vr 20 dec | Kerstmiddag SBZ | 3 bnd gr 2 - RCD/Kloens | ||||||
Za 21 dec | ||||||||
Zo 22 dec | Landscompetitie BoZ | |||||||
52 | Wo 25 dec | Kerstmis | ||||||
Do 26 dec | Kerstmis | |||||||
Vr 27 dec | ||||||||
Za 28 dec | ||||||||
Zo 29 dec | Landscompetitie | |||||||
1 | Wo 1 jan | Nieuwjaarsdag | ||||||
Do 2 jan | Jeugdbiljarten | Clubkamp. Fotsers | ||||||
Vr 3 jan | ||||||||
Za 4 jan | ||||||||
Zo 5 jan | Nieuwjaarsbijeenkomst | Koppeltoernooi | ||||||
2 | Di 7 jan | G-biljarten | ||||||
Do 9 jan | Jeugdbiljarten | Fotsers 1 - KOT Fijn 3 | ||||||
Fotsers 2 - Dobbertje 5 | ||||||||
Fotsers 3 - D.P.P. 4 | ||||||||
Vr 10 jan | 3 bnd kl 1 - ONDA 1 | |||||||
Za 11 jan | De Laan 2 - Gesellies 3 | |||||||
Zo 12 jan | De Laan 3 - Dobbertje 11 |
Wk | Datum | Tournooien,finales en thuiswedstrijden |
Uitwedstrijden lands- en topteamcompetitie |
Nat.+Gew.+Distr. voorwedstr.+finales |
Deelnemer +finaleplaats |
Thuiswedstrijden senioren competities |
||
3 |
Di 14 jan | G-biljarten |
||||||
|
Do 16 jan | Jeugdbiljarten |
||||||
Vr 17 jan |
De Laan 2 - Posthuis 2 |
|||||||
Za 18 jan | ||||||||
Zo 19 jan | Landscompetitie | |||||||
4 | Di 21 jan | G-biljarten | ||||||
Do 23 jan | Jeugdbiljarten | Fotsers 1 - De Ram 5 | ||||||
Fotsers 2 - P.W.A. 1 | ||||||||
Fotsers 3 - Carambole 2 | ||||||||
Vr 24 jan | 3 bnd gr 2 - 'Hartje/Balans 2 | |||||||
Za 25 jan | 3-bnd kl 1 - Brugmans Bilj. 2 | |||||||
Zo 26 jan | De Laan 3 - De Vosjes 2 | |||||||
5 | Di 28 jan | G-biljarten | ||||||
Do 30 jan | Jeugdbiljarten | |||||||
Vr 31 jan | 3 bnd gr 1 - Treva Th Cues 2 | |||||||
Za 1 feb | 3-bnd kl 1 - S.V.W. 2 | |||||||
Zo 2 feb | Landscompetitie | De Laan 2 - D.P.P. 6 | ||||||
6 | Di 4 feb | G-biljarten | ||||||
Do 6 feb | Jeugdbiljarten | Fotsers 1 - Willem 3/Roos | ||||||
Fotsers 2 - D.Z.D. 3 | ||||||||
Fotsers 3 - Vriendschap 4 | ||||||||
Vr 7 feb | 3 bnd gr 2 - Markeer MTS | |||||||
Za 8 feb | De Laan 3 - S.V.W. 16 | |||||||
Zo 9 feb | ||||||||
7 | Di 11 feb | G-biljarten | ||||||
Do 13 feb | Jeugdbiljarten | |||||||
Vr 14 feb | 3 bnd gr 1 - De Parel Dranken | |||||||
3 bnd kl 1 - Baracuda 5 | ||||||||
De Laan 2 - Poedels 2 | ||||||||
Za 15 feb | De Laan 2 - Carambole 2 | |||||||
Zo 16 feb | ||||||||
8 | Di 18 feb | 2-Kamp Amorti - SBZ | ||||||
|
Do 20 feb | Jeugdbiljarten | Fotsers 3 - Real Biljartbal 2 | |||||
Fotsers 3 - Posthuis 2 | ||||||||
Vr 21 feb | ||||||||
Za 22 feb | Carnaval | |||||||
Zo 23 feb | Carnaval |
Wk | Datum | Tournooien,finales en thuiswedstrijden |
Uitwedstrijden lands- en topteamcompetitie |
Nat.+Gew.+Distr. voorwedstr.+finales |
Deelnemer +finaleplaats |
Thuiswedstrijden senioren competities |
||
9 | Di 25 feb | G-biljarten | ||||||
Do 27 feb | Jeugdbiljarten | Clubkamp. Fotsers | ||||||
Vr 28 feb | ||||||||
Za 29 feb | ||||||||
Zo 1 mrt | Landscompetitie BoZ | |||||||
10 | Di 3 mrt | G-biljarten | ||||||
Do 5 mrt | Jeugdbiljarten | Fotsers 1 - Kruisstraat 2 |
||||||
Fotsers 2 - Bellevue 7 | ||||||||
Fotsers 3 - Gesellies 3 | ||||||||
Vr 6 mrt | De Laan 3 - De Ram 12 | |||||||
Za 7 mrt | ||||||||
Zo 8 mrt | Landscompetitie BoZ | |||||||
11 |
Di 10 mrt | G-biljarten | ||||||
Do 12 mrt | Jeugdbiljarten | |||||||
Vr 13 mrt | 3 bnd gr 2 - Bikse Bilj Bikkels 3 | |||||||
Za 14 mrt | 3 bnd kl 1 - Vriendschap 2 | |||||||
Zo 15 mrt | Landscompetitie | De Laan 2 - Fotsers 3 | ||||||
12 | Di 17 mrt | G-biljarten | ||||||
Do 19 mrt | Jeugdbiljarten | Fotsers 1 - Den Duvel 1 | ||||||
Fotsers 2 - Kannebuis 4 | ||||||||
Fotsers 3 - KOT Fijn 5 | ||||||||
Vr 20 mrt | 3 bnd gr 2 - Rietlander 2 | |||||||
Za 21 mrt | De Laan 3 - S.V.W. 18 | |||||||
Zo 22 mrt | Landscompetitie | |||||||
13 | Di 24 mrt | G-biljarten | ||||||
Do 26 mrt | Jeugdbiljarten | |||||||
Vr 27 mrt | 3 bnd gr 1 -Degoree Beveiliging | |||||||
Za 28 mrt | 3 bnd kl 1 - N.G.G. 1 | |||||||
Zo 29 mrt | De Laan 2 - O.B.K. 1 | |||||||
14 | Di 31 mrt | G-biljarten | ||||||
Do 2 april | Jeugdbiljarten | Fotsers 1 - Vriendschap 3 | ||||||
Fotsers 2 - W.W.V. 1 | ||||||||
Fotsers 3 - Kot Zun 2 | ||||||||
Vr 3 april | De Laan 3 - Brugmans Biljarts 7 | |||||||
Za 4 april | ||||||||
Zo 5 april |
Wk | Datum | Tournooien,finales en thuiswedstrijden |
Uitwedstrijden lands- en topteamcompetitie |
Nat.+Gew.+Distr. voorwedstr.+finales |
Deelnemer +finaleplaats |
Thuiswedstrijden senioren competities |
||
15 | Di 7 april | G-biljarten | ||||||
Do 9 april | Jeugdbiljarten | Clubkamp. Fotsers |
||||||
Vr 10 april | Paaskuiken TN SBZ | 3 bnd gr 2 - De Staart/TVM |
||||||
Za 11 april |
3-bnd kl 1 - 't Pleintje 5 |
|||||||
Zo 12 april |
De Laan 2 - D.P.P. 4 | |||||||
16 | Di 14 april | G-biljarten | ||||||
Do 16 april |
Jeugdbiljarten | Clubkamp. Fotsers |
||||||
Vr 17 april |
3 bnd gr 1 - BV Sprundel 3 | |||||||
Za 18 april | ||||||||
Zo 19 april |
||||||||
17 | Di 21 april | G-biljarten | ||||||
Do 23 april | Jeugdbiljarten | Clubkamp. Fotsers | ||||||
|
Vr 24 april |
3-bnd gr 2 - Ossekop 4 |
||||||
Za 25 april |
||||||||
Zo 26 april |
||||||||
18 | Ma 27 april | Koningsdag Toernooi |
||||||
Di 28 april | G-biljarten | |||||||
Do 30 april |
Jeugdbiljarten | Clubkamp. Fotsers | ||||||
Vr 1 mei |
3 bnd gr 1 - Eekhoorn 3/DKM | |||||||
Za 2 mei | ||||||||
Zo 3 mei |
||||||||
19 | Di 5 mei | G-biljarten | ||||||
|
Do 7 mei |
Jeugdbiljarten | ||||||
Vr 8 mei |
||||||||
Za 9 mei |
||||||||
Zo 10 mei |
||||||||
20 | Di 12 mei | G-biljarten | 3-Bnd kl TN De Laan |
|||||
Do 14 mei | Jeugdbiljarten | 3-Bnd gr TN De Laan | ||||||
Vr 15 mei |
||||||||
Za 16 mei |
||||||||
|
Zo 17 mei |
|
Wk | Datum | Tournooien,finales en thuiswedstrijden |
Uitwedstrijden lands- en topteamcompetitie |
Nat.+Gew.+Distr. voorwedstr.+finales |
Deelnemer +finaleplaats |
Thuiswedstrijden senioren competities |
||
21 | Di 19 mei | G-biljarten | ||||||
Do 21 mei |
Jeugdbiljarten | |||||||
Vr 22 mei | ||||||||
Za 23 mei |
||||||||
Zo 24 mei | ||||||||
22 | Di 26 mei | G-biljarten | ||||||
|
Do 28 mei |
Jeugdbiljarten | ||||||
Vr 29 mei |
||||||||
Za 30 mei | ||||||||
Zo 31 mei |
||||||||
23 | Di 2 juni | G-biljarten | ||||||
Do 4 juni | Jeugdbiljarten | |||||||
|
Vr 5 juni |
|||||||
Za 6 juni |
||||||||
Zo 7 juni |
||||||||
24 | Di 9 juni | G-biljarten | ||||||
Do 11 juni | Jeugdbiljarten | |||||||
Vr 12 juni |
||||||||
Za 13 juni |
||||||||
Zo 14 juni |
||||||||
25 | Di 16 juni | G-biljarten | ||||||
|
Do 18 juni |
Jeugdbiljarten | ||||||
Vr 19 juni |
||||||||
Za 20 juni |
||||||||
Zo 21 juni |
||||||||
26 | Di 23 juni | G-biljarten | ||||||
Do 25 juni | Jeugdbiljarten | |||||||
Vr 26 juni |
||||||||
Za 27 juni |
||||||||
|
Zo 28 juni |