JEUGDCOMPETITIE SEIZOEN 2017-2018 VAN START

Op zondag 17 september worden de eerste wedstrijden gespeeld van de landscompetitie jeugd in het clublokaal van JBV Amorti.

Dit seizoen zullen er 9 spelers gaan strijden voor de eerste plaatsen die recht geven op afvaardiging naar de nationale finale.

De spelers van JBV Amorti zijn Stephan Kortsmit, Sybren Hofma, Mike Fens en Danick Kortsmit.

Van S.V.W. uit Bergen op Zoom komen in actie Merijn van Nispen, Orlando Hagenaars, Youssef Abdel Aziz, Sharon en Raymond Radings.

Door de spelers wordt er dit seizoen 3x tegen elkaar gespeeld.

Voor het programma, uitslagen en standen zie de informatie bij LANDSCOMPETITIE.

 

UITSLAGEN COUPE VAN BEEM 2017

26 Uitslagen en eindstand met foto B N D  
UITSLAGEN VAN DE 1e RONDE  
WEDSTRIJD MP PP CAR BRT %  
BELGIE 2 10 617 211 83,27  
DUITSLAND 0 6 610 211 89,18  
             
BELGIE 2 10 654 191 88,26  
NEDERLAND 0 6 648 191 80,10  
             
NEDERLAND 1 8 761 225 94,07  
DUITSLAND 1 8 375 225 54,82  
             
UITSLAGEN VAN DE 2e RONDE  
WEDSTRIJD MP PP CAR BRT %  
DUITSLAND 0 5 512 208 74,85  
BELGIE 2 11 725 208 97,84  
             
NEDERLAND 0 6 619 196 76,51  
BELGIE 2 10 649 196 87,58  
             
DUITSLAND 1 8 558 236 81,58  
NEDERLAND 1 8 750 236 92,71  
             
EINDSTAND  
  MP PP CAR BRT %  
1. BELGIE 8 41 2645 806 89,24  
2. NEDERLAND 2 28 2778 848 85,84  
3. DUITSLAND 2 27 2055 880 75,10  
             

OVERZICHTSFOTO

 

20170819 135709 verkleind

 

ESMEE MARTENS WINNAAR BILJART-CLINIC

Op woensdag 31 mei is de finale gespeeld van de biljart-clinics die gehouden zijn bij JBV Amorti in Zevenbergen. In de maanden februari, maart en april zijn er van alle basisscholen in Zevenbergen 12 groepen van ongeveer 25 leerlingen aanwezig geweest op deze biljart-clinics. Van elke groep waren de 2 leerlingen die als beste waren geeindigd uitgenodigd om aan deze finale deel te nemen. Op deze finaledag waren ze in 6 groepen ingedeeld om de 6 spellen uit te voeren.


50286 Finaledag biljart clinics op 31 mei 2017 IMG 0319 winnaar 

Esmee Martens uit groep 5/6 van basisschool De Toren wist met 157 punten als 1e te eindigen.

Op de 2e plaats eindigde Dylano Stal uit groep 6 van basisschool De Boemerang met 147 punten

en de 3e plaats was voor Maud Schoones uit groep 6 van basisschool De Neerhof met 146 punten.

 

                                 De eindstand van de groepen was als volgt;

            1. De Neerhof groep 6 met 289 pnt                2. De Toren groep 5/6 met 281 pnt

            3. De Boemerang groep 6 met 264 pnt          4. De Arenberg groep 7 met 251 pnt

            5. De Regenboog groep 6 met 242 pnt          6. De Arenberg groep 6 met 233 pnt

            7. De Toren groep 6/7 met 229 pnt                 8. De Neerhof groep 7 met 216 pnt

Behalve van de deelnemers was er veel belangstelling van de klasgenoten, docenten, ouders en vrienden of vriendinnen. Ook nu hadden ze veel plezier die onder leiding van de instructeurs deze dag tot een groot succes maakte. Hieruit blijkt dat deze biljart-clinics zeker in het volgend schooljaar een vervolg zullen krijgen.

De instructeurs die tijdens de finale aanwezig waren zijn Jan Verhoef, Piet Schouwenaars, Klaas Stoop, Anton Lips, Arie Kolmsberg, Stephan Kortsmit  en Hans jr. Snellen.

Alle kinderen vanaf 8 jaar die graag het biljartspel willen beoefenen kunnen op woensdagavond van 18.30 - 20.00 uur zich aanmelden in het biljartcentrum van JBV Amorti in de Dr. Arienslaan 88 te Zevenbergen.

IMG 0311  groepsfoto

                               Groepsfoto van alle deelnemers aan de finale.

 

UITSLAGEN EN STANDEN NK LANDSCOMPETITIE JEUGD SEIZOEN 2016-2017

BV De Liefhebber 2 kampioen van Nederland landscompetitie jeugd

Op 27 en 28 mei is in het biljartcentrum van JBV Amorti te Zevenbergen de nationale finale gespeeld van de landscompetitie jeugd.

UITSLAGEN POULE 1  

Wedstrijd WP PP % Car            
N. Oost Nederland 1 - Horna 31     2 - 0
4 - 2
           
De Hazelaar - S.V.W.     0 - 2
2 - 4
           
Horna 31 - De Hazelaar     2 - 0
6 - 0
           
S.V.W. - N. Oost Nederland 1     0 - 2
0 - 6
           
S.V.W. - Horna 31     0 - 2 2 - 4  
           
De Hazelaar - N. Oost Nederland 1     2 - 0 4 - 2  
           
                           
EINDSTAND POULE 1
   1. Horna 31     4 12 95,13 %            
   2. N.Oost Nederland 1     4 12 94,33 %            
   3. De Hazelaar     2 6 76,25 %            
   4. S.V.W.     2 6 72,00 %            
                           
UITSLAGEN POULE 2    
Wedstrijd   WP PP              
N. Oost Nederland 2 - De Liefhebber     0 - 2
0 - 4
**            
BC Zeeland - ABC 't Topke     0 - 2
0 - 6
             
De Liefhebber - BC Zeeland     0 - 2
2 - 4
             
ABC 't Topke - N. Oost Nederland 2     2 - 0
6 - 0
             
ABC 't Topke - De Liefhebber     0 - 2 2 - 4              
BC Zeeland - N. Oost Nederland 2     2 - 0 4 - 2              
                           
EINDSTAND POULE 2    
   1. ABC 't Topke     4 14 96,27 %            
   2. De Liefhebber     4 10 86,30 %            
   3. BC Zeeland     4 8 91,56 %            
   4. N.Oost Nederland 2     0 2 80,49 %            
                           
UITSLAGEN KRUISFINALE WEDSTRIJDEN
Horna 31 - De Liefhebber     0 - 2 0 - 6            
ABC 't Topke - N.Oost Nederland 1     0 - 2 2 - 4            
               
UITSLAG OM DE 7e EN 8e PLAATS
S.V.W. - N.Oost Nederland 2     2 - 0 4 - 0 **            
                 
UITSLAG OM DE 5e EN 6e PLAATS
De Hazelaar - BC Zeeland     0 - 2 0 - 6            
               
UITSLAG OM DE 3e EN 4e PLAATS
Horna 31 - ABC 't Topke     2 - 0 4 - 2            
               
UITSLAG OM DE 1e EN 2e PLAATS
De Liefhebber - N.Oost Nederland 1     2 - 0 4 - 2            
               
EINDSTAND 
  1. De Liefhebber     Warmenhuizen              
  2. N.Oost Nederland 1                    
  3. Horna 31     Hoorn              
  4. ABC 't Topke     Afferden              
  5. BC Zeeland     Zeeland                
  6. De Hazelaar     Rosmalen                
  7. S.V.W.     Bergen op Zoom                
  8. N.Oost Nederland 2                      
                           

 20170528 184143 op podium verkleind

 van links naar rechts de teams van Horna 31 - De Liefhebber - N.Oost Nederland 1

 

50 JAAR JBV AMORTI

Op zaterdag 6 mei is er stil gestaan bij het 50-jarig jubileum van JBV Amorti.

20170506 105224

In de middag was er voor de leden van JBV Amorti, BV De Laan, ouders van de jeugdleden en partners van de senioren een aktiviteit georganiseerd in 3 lokaties in het centrum van Zevenbergen. Daarna volgde het officiele deel met een receptie, hierna werd er goed gebruik gemaakt van de BBQ en aansluitend volgde er een feestavond welke tot in de kleine uurtjes duurde.

Iedereen was uiterst tevreden hoe deze dag in elkaar was gezet.

NATIONALE FINALE LANDSCOMPETITIE JEUGD

Op zaterdag 27 en zondag 28 mei 2017 wordt in het biljartcentrum van Amorti de nationale finale gespeeld van de landscompetitie jeugd.

De deelnemende teams zijn;      
S.V.W. Bergen op Zoom BV De Hazelaar Rosmalen
ABC 't Topke Afferden BC Zeeland Zeeland
Horna 31 Hoorn BC De Liefhebber 2 Warmenhuizen
Noord-Oost Nederland 1   Noord-Oost Nederland 2  
       

NK landscompetitie 27 28 mei 2017

TWEEKAMP AMORTI/DE LAAN/DE FOTSERS - SBZ

Traditiegetrouw is op de dinsdag voor carnaval de tweekamp gespeeld tussen JBV Amorti aangevuld met leden van BV De Laan en BV De Fotsers tegen de Senioren Biljarters Zevenbergen.

Er zijn op die avond 33 partijen gespeeld met als uitslag 337,20 - 300,15 in het voordeel van JBV Amorti.

Het was de 6e keer dat er tegen SBZ is gespeeld, hiervoor was de Middenstandssoos 40 jaar de tegenstander.

Stephan Kortsmit 2e op NK 1e klas jeugd

In het weekend van 11 en 12 februari 2017 is in Zieuwent de finale om het kampioenschap van Nederland gespeeld in de 1e klasse libre jeugd.

Stephan Kortsmit wist 4 van de 5 partijen in winst om te zetten maar kwam 0,01 te kort om de titel in de wacht te slepen.

 

Stephan Kortsmit   

 

De eindstand was als volgt;
                   
  Naam Vereniging Woonplaats MP   Moy.   HS  
                   
1. Marius Kroonen ABC 't Topke Born 8 - 2,01 - 11  
2. Stephan Kortsmit JBV Amorti Zevenbergen 8 - 2,00 - 11  
3. Twan Vriens De Liefhebber Wormer 7 - 1,89 - 12  
4. Naomi Struijk BC Reijersdam Kampen 3 - 1,64 - 11  
5. Cedric Thiesen Inaborg Arcen 2 - 1,62 - 11  
6. Justin Huijs Iaborg Arcen 2 - 1,05 - 10