3 Nationale finale's bij JBV Amorti

In het weekend van 22 en 23 december worden er in het biljartcentrum van Amorti 3 nationale finale's voor de jeugd gespeeld.

Het betreft de libre 1e klasse, de topklasse en de klasse libre-groot.

De aanvang van de wedstrijden is op beide dagen 10.00 uur.

Districtsfinale driebanden-klein hoofdklasse

In het weekend van 14, 15 en 16 december wordt door BV De Laan in het biljartcentrum van JBV Amorti de districtsfinale gespeeld van de driebanden-klein hoofdklasse.

Aanvangstijden op vrijdag 14 december 19.00 uur, zaterdag 15 en zondag 16 december 11.00 uur.

UITSLAGEN 1/4 FINALE - 1/2 FINALE - FINALE 3-BND TOERNOOI

Hieronder volgen de uitslagen van de 1/4 finale , 1/2 finale en finale wedstrijden 5e 3-banden toernooi.

UITSLAGEN 1/4 FINALE WEDSTRIJDEN
                         
Antoon Goossens 31 48 0,617 4 10,00   John Eijskoot 26 46 0,565 5 10,00
Robbert van Vlaardingen 21 48 0,458 4 6,56   Johan Schults 12 45 0,266 2 4,80
                         
Jan Nodelijk 6 37 0,162 2 4,61   Henk Hendrikx 23 48 0,479 3 10,00
Henk Verbraak 18 38 0,473 2 10,00   Eef Eijskoot Jr 39 48 0,812 3 9,06
                         
UITSLAGEN 1/2 FINALE WEDSTRIJDEN
                         
Henk Hendrikx 23 47 0,489 3 10,00   John Eijskoot 26 51 0,509 3 10,00
Antoon Goossens 27 46 0,586 4 8,70   Henk Verbraak 16 50 0,320 3 8,88
                         
UITSLAG FINALE WEDSTRIJD
                         
John Eijskoot 26 40 0,650 4 10,00              
Henk Hendrikx 17 40 0,425 3 7,39              
                         

 Door deze uitslagen is John Eijskoot de winnaar geworden van het 5e open 3-banden toernooivan JBV Amorti.

Alle finalisten van het 5e open 3-banden toernooi 2018

 

RESULTATEN NA DE POULE FASE 5e OPEN 3-BND TOERNOOI

De nummers 1 t/m 3 van alle poules alsmede 2 nummers 4 zijn door naar de volgende ronde.

Om remisepartijen te voorkomen wordt er gespeeld zonder nabeurt.

UITSLAGEN 1e RONDE VAN DE DOOR LOTING VASTGESTELDE PARTIJEN            
                         
Jan Lokhoff 31 48 0,645 5 10,00   Aad Bon 20 32 0,625 4 10,00
Geert Gelens 14 47 0,297 2 7,36   Anneke Mulders 5 31 0,161 1 3,33
                         
Chiel Mulders 20 48 0,416 3 7,14   Patrick Gesell 18 61 0,295 3 8,57
John Eijskoot 26 49 0,530 3 10,00   Henk Verbraak 18 61 0,295 2 10,00
                         
Piet Verschuren 17 50 0,340 2 10,00   Jan Nodelijk 13 48 0,270 3 10,00
Arian v/d Luijtgaarden 19 50 0,380 2 7,60   Kees Pals 15 48 0,312 2 8,82
                         
Arie Kolmsberg 13 70 0,185 2 8,66   Pieter Lodder 22 49 0,448 3 9,16
Henk van Wingerden 14 70 0,200 3 6,08   Johan Schults 25 49 0,510 3 10,00
                         
Hans Baremans 17 70 0,242 2 5,86   Ad Hagenaars 13 48 0,270 2 10,00
Frans Berghout 18 70 0,257 2 9,47   Aad de Raad 15 47 0,319 2 9,37
                         
Henk Hendrikx 23 51 0,450 5 10,00   Piet van Putten 28 58 0,482 4 10,00
Henk Struijk 23 50 0,460 2 9,20   Jan den Hollander 17 57 0,298 3 8,50
                         
Antoon Goossens 31 53 0,584 4 10,00   Thijs Visser 9 34 0,264 2 5,29
Toon Ooijen 17 53 0,320 2 6,53   Arno Lousberg 26 35 0,742 5 10,00
                         
William Gelens 18 52 0,346 3 7,50   Eef Eijskoot Jr. 43 54 0,796 7 10,00
Robbert van Vlaardingen 32 52 0,615 4 10,00   Jack Stoop 18 53 0,339 2 9,00
                         
                         
DE WINNAARS GINGEN DOOR NAAR DE 2e RONDE MET DE ONDERSTAANDE UITSLAGEN
                         
John Eijskoot 26 30 0,866 5 10,00   Henk Verbraak 18 49 0,367 2 10,00
Piet Verschuren 10 30 0,333 5 5,88   Aad Bon 12 48 0,250 2 6,00
                         
Henk Hendrikx 23 35 0,657 5 10,00   Robbert van Vlaardingen 32 46 0,695 5 10,00
Jan Lokhoff 18 34 0,529 4 5,80   Frans Berghout 10 46 0,217 2 5,26
                         
Johan Schults 25 52 0,480 3 10,00   Arno Lousberg 24 63 0,380 2 9,23
Piet van Putten 14 51 0,274 2 5,00   Ad Hagenaars 13 63 0,206 2 10,00
                         
Arie Kolmsberg 12 45 0,266 3 8,00   Eef Eijskoot Jr. 43 59 0,728 5 10,00
Antoon Goossens 31 45 0,688 4 10,00   Jan Nodelijk 11 58 0,189 2 8,46
                         
DE 8 WINNAARS HEBBEN ZICH NU GEPLAATST VOOR DE 1/4 FINALE            
 

 

STEPHAN KORTSMIT 3e op NK 3-banden klein jeugd

Stephan Kortsmit heeft op het Nederlands kampioenschap in de 3-bandenklasse jeugd een 3e plaats behaald.

Er waren 10 deelnemers die in 2 poules waren ingedeeld, Stephan wist in zijn poule een 2e plaats te behalen met een moyenne van 0,526 waardoor hij tegen de poulewinnaar van de andere poule de plaatsingswedstrijd moest spelen.

In de poule verloor Stephan alleen van Joey de Kok die in de poule eindigde met een moyenne van 1,153.

In de plaatsingswedstrijd tegen Andy Nab verloor hij zijn partij met een moyenne van 0,500.

In de wedstrijd om de 3e/4e plaats moest hij het opnemen tegen Xavier Siapaya, hij wist deze partij in winst om te zetten waardoor hij op een 3e plaats is geeindigd.

Zijn eindmoyenne was 0,535. Joey de Kok wist de titel te behalen met een eindmoyenne van 1,184.

 

DANICK KORTSMIT 6e PLAATS OP NK

Op 29 en 30 september is in Uden de nationale finale gespeeld van de 3e klasse libre jeugd.

Van JBV Amorti uit Zevenbergen had zich Danick Kortsmit hiervoor geplaatst.

Er waren 12 deelnemers die in 2 poules waren ingedeeld, Danick wist in zijn poule een

3e plaats te behalen waardoor hij tegen de nummer 3 van de andere poule de

plaatsingswedstrijd moest spelen.

Deze wedstrijd tegen Orlando Hagenaars van SVW uit Bergen op Zoom ging verloren

waardoor Danick op een 6e plaats is geeindigd.

Zijn eindmoyenne was 0,77 met een hoogste partijmoyenne van 1,20 en een serie van 9.

RESULTATEN 5e OPEN 3-BANDEN TOERNOOI

Op 30 oktober 2018 is het 5e open 3-banden toernooi gestart met de eerste wedstrijden.

Ook dit jaar hebben er weer 50 deelnemers ingeschreven welke verdeeld zijn in 10 poules.

De eindstanden van de diverse poules zijn als volgt.

  Poule 1 MP HS Moy.     Poule 2 MP HS Moy.
1. Piet van Putten 44,20 5 0,605   1. Eef Eijskoot Jr. 38,97 7 0,828
2. William Gelens 38,09 4 0,472   2. Jan Lokhoff 38,41 4 0,542
3. Henk van Wingerden 37,52 5 0,359   3. Arian v/d Luijtgaarden 38,00 5 0,464
4. Toon Lammerse 30,58 3 0,236   4. Walter van Dongen 34,57 3 0,217
5. Frans Dijs 25,00 3 0,242   5. Joop de Bruin 26,71 4 0,274
                     
  Poule 3           Poule 4      
1. Robbert van Vlaardingen 41,68 4 0,599   1. Pieter Lodder 28,91 4 0,411
2. Chiel Mulders 41,00 5 0,493   2. Antoon Goossens 27,74 8 0,505
3. Henk Hendrikx 38,08 3 0,395   3. Henk Struijk 27,60 4 0,406
4. Johan Schults 33,60 3 0,391   4. Nico Broeders 25,23 4 0,315
5. Nico de Valk 28,09 4 0,246   5. Jac Broeders 22,50 4 0,242
                     
  Poule 5           Poule 6      
1. Aad Bon 42,00 3 0,352   1. Arno Lousberg 44,00 4 0,508
2. Toon Ooijen 37,30 4 0,455   2. Aad de Raad 36,00 4 0,277
3. Jack Stoop 36,63 3 0,356   3. Jan den Hollander 36,00 3 0,354
4. Jan Wevers 36,00 3 0,343   4. Wim Tielen 27,77 3 0,220
5. Eef Eijskoot Sr. 30,80 4 0,376   5. Hylco van Oers 25,56 3 0,240
                     
  Poule 7           Poule 8      
1. John Eijskoot 46,00 5 0,551   1. Hans Baremans 47,00 6 0,561
2. Piet Verschuren 38,88 3 0,296   2. Geert Gelens 35,15 6 0,325
3. Patrick Gesell 37,26 5 0,406   3. Henk Verbraak 31,66 3 0,279
4. Gerrit de Visser 31,57 4 0,273   4. Anneke Mulders 30,00 6 0,250
5. Toon Dingenouts 26,47 2 0,237   5. Theo de Kruis 28,66 3 0,238
                     
  Poule 9           Poule 10      
1. Frans Berghout 45,37 3 0,377   1. Thijs Visser 35,88 3 0,292
2. Ad Hagenaars 34,30 3 0,219   2. Arie Kolmsberg 34,00 2 0,238
3. Kees Pals 32,94 2 0,259   3. Jan Nodelijk 33,84 2 0,182
4. Jan Witkam 16,15 3 0,108   4. Walter van Dongen 30,57 3 0,168
5. Toon Lammerse (2 wed) 11,76 2 0,104   5. Toon van Beers 28,92 2 0,148
                     

 

AMORTI SPELERS KAMPIOEN VAN NEDERLAND

In het weekend van 26 en 27 mei is in Warmenhuizen de nationale finale gespeeld van de landscompetitie jeugd. De 6 spelers die in de districtscompetitie op de eerste 6 plaatsen waren geeindigd zijn in 2 teams ingedeeld. In het 1e team waren Stephan en Danick Kortsmit van JBV Amorti en Sharon Radings van SVW ingedeeld. De samenstelling van het 2e team was Sybren Hofma en Mike Fens van JBV Amorti en Merijn van Nispen van SVW.

In de 2 poules werd een halve competitie gespeeld met als uitslagen;

Poule 1 Wedstrijd PP MP Poule 2 Wedstrijd PP MP
  Horna 31 - Amorti/SVW 1 4-2 2-0   Liefhebber 1 - Amorti/SVW 2 5-1 2-0
  BV Overberg - BC Zeeland 2 6-0 2-0   ABC 't Topke - BC Zeeland 1 4-2 2-0
  Horna 31 - BC Zeeland 2 2-4 0-2   Liefhebber 1 - BC Zeeland 1 4-2 2-0
  BV Overberg - Amorti/SVW 1 2-4 0-2   ABC 't Topke - Amorti/SVW 2 4-2 2-0
  BC Zeeland 2 - Amorti/SVW 1 0-6 0-2   BC Zeeland 1 - Amorti/SVW 2 0-6 0-2
  BV Overberg - Horna 31 6-0 2-0   ABC 't Topke - Liefhebber 1 2-4 0-2
                       
  Stand: 1 BV Overberg 14 4   Stand: 1 Liefhebber 1 13 6
    2 Amorti/SVW 1 12 4     2 ABC 't Topke 10 4
    3 Horna 31 6 2     3 Amorti/SVW 2 9 2
    4 BC Zeeland 2 4 2     4 BC Zeeland 1 4 0
                       
Hierna werden de plaatsingswedstrijden en kruisfinales gespeeld.
                       
7e/8e BC Zeeland 2 - BC Zeeland 1 2-4 0-2 5e/6e Horna 31 - Amorti/SVW 2 2-4 0-2
                       
Kruisf BV Overberg - ABC 't Topke 0-6 0-2 Kruisf Liefhebber 1 - Amorti/SVW 1 2-4 0-2
                       
3e/4e BV Overberg - Liefhebber 1 4-2 2-0 1e/2e ABC 't Topke - Amorti/SVW 1 2-4 0-2
                       
  Eindstand: 1 Amorti/SVW 1         5 Amorti/SVW 2    
    2 ABC 't Topke         6 Horna 31    
    3 BV Overberg         7 BC Zeeland 1    
    4 Liefhebber 1         8 BC Zeeland 2    
                       

 Kampioensteam van links naar rechts: Sharon Radings - Danick Kortsmit - Stephan Kortsmit

 

 

Thijs Visser en Edwin Kortsmit winnaars Oranje Toernooi

Traditioneel is op Koningsdag het Oranje Toernooi gespeeld. Er waren deze keer 17 deelnemers, 12 deelnemers voor het libre en 5 deelnemers voor het driebanden.

De 12 libre spelers waren in 3 poules ingedeeld en hebben een halve competitie gespeeld met als uitslag;

Poule 1 1 Thijs Visser 30,00 mp moy. 2,73   Poule 2 1 Aad Bon 30,00 mp moy. 2,73
  2 Jan den Hollander 27,78 mp moy. 2,08     2 Jan Wevers 26,45 mp moy. 2,00
  3 Ben Kesselring 27,38 mp moy. 2,67     3 Piet Gelens 19,43 mp moy. 1,31
  4 Gerrit de Visser 22,00 mp moy. 2,20     4 Walter van Dongen 17,31 mp moy. 0,88
                             
Poule 3 1 Theo de Kruis 25,52 mp moy. 1,19                
  2 Danick Kortsmit 24,00 mp moy. 0,59                
  3 Hans de Groot 22,14 mp moy. 1,11                
  4 Jan Witkam 21,67 mp moy. 0,64                

Hierna werden de plaatsingswedstrijden gespeeld met als eindresultaat;

1e Thijs Visser 20,00 mp   7e Ben Kesselring 20,00 mp
2e Theo de Kruis 16,20 mp   8e piet Gelens 17,42 mp
3e Aad Bon 13,25 mp   9e Hans de Groot 16,07 mp
4e Jan den Hollander 20,00 mp   10e Walter van Dongen 20,00 mp
5e Danick Kortsmit 14,00 mp   11e Gerrit de Visser 18,00 mp
6e Jan Wevers 10,64 mp   12e Jan Witkam   9,43 mp

De 5 deelnemers van het driebanden hebben een dubbele competitie gespeeld met als eindstand;

1e Edwin Kortsmit 80,00 mp moy. 0,627
2e Piet van Steen 69,41 mp moy. 0,825
3e Stephan Kortsmit 53,64 mo moy. 0,368
4e Piet van Putten 52,50 mp moy. 0,438
5e Frans Dijs 46,25 mp moy. 0,242