UITSLAGEN EN STANDEN NK LANDSCOMPETITIE JEUGD SEIZOEN 2016-2017

BV De Liefhebber 2 kampioen van Nederland landscompetitie jeugd

Op 27 en 28 mei is in het biljartcentrum van JBV Amorti te Zevenbergen de nationale finale gespeeld van de landscompetitie jeugd.

UITSLAGEN POULE 1  

Wedstrijd WP PP % Car            
N. Oost Nederland 1 - Horna 31     2 - 0
4 - 2
           
De Hazelaar - S.V.W.     0 - 2
2 - 4
           
Horna 31 - De Hazelaar     2 - 0
6 - 0
           
S.V.W. - N. Oost Nederland 1     0 - 2
0 - 6
           
S.V.W. - Horna 31     0 - 2 2 - 4  
           
De Hazelaar - N. Oost Nederland 1     2 - 0 4 - 2  
           
                           
EINDSTAND POULE 1
   1. Horna 31     4 12 95,13 %            
   2. N.Oost Nederland 1     4 12 94,33 %            
   3. De Hazelaar     2 6 76,25 %            
   4. S.V.W.     2 6 72,00 %            
                           
UITSLAGEN POULE 2    
Wedstrijd   WP PP              
N. Oost Nederland 2 - De Liefhebber     0 - 2
0 - 4
**            
BC Zeeland - ABC 't Topke     0 - 2
0 - 6
             
De Liefhebber - BC Zeeland     0 - 2
2 - 4
             
ABC 't Topke - N. Oost Nederland 2     2 - 0
6 - 0
             
ABC 't Topke - De Liefhebber     0 - 2 2 - 4              
BC Zeeland - N. Oost Nederland 2     2 - 0 4 - 2              
                           
EINDSTAND POULE 2    
   1. ABC 't Topke     4 14 96,27 %            
   2. De Liefhebber     4 10 86,30 %            
   3. BC Zeeland     4 8 91,56 %            
   4. N.Oost Nederland 2     0 2 80,49 %            
                           
UITSLAGEN KRUISFINALE WEDSTRIJDEN
Horna 31 - De Liefhebber     0 - 2 0 - 6            
ABC 't Topke - N.Oost Nederland 1     0 - 2 2 - 4            
               
UITSLAG OM DE 7e EN 8e PLAATS
S.V.W. - N.Oost Nederland 2     2 - 0 4 - 0 **            
                 
UITSLAG OM DE 5e EN 6e PLAATS
De Hazelaar - BC Zeeland     0 - 2 0 - 6            
               
UITSLAG OM DE 3e EN 4e PLAATS
Horna 31 - ABC 't Topke     2 - 0 4 - 2            
               
UITSLAG OM DE 1e EN 2e PLAATS
De Liefhebber - N.Oost Nederland 1     2 - 0 4 - 2            
               
EINDSTAND 
  1. De Liefhebber     Warmenhuizen              
  2. N.Oost Nederland 1                    
  3. Horna 31     Hoorn              
  4. ABC 't Topke     Afferden              
  5. BC Zeeland     Zeeland                
  6. De Hazelaar     Rosmalen                
  7. S.V.W.     Bergen op Zoom                
  8. N.Oost Nederland 2                      
                           

 20170528 184143 op podium verkleind

 van links naar rechts de teams van Horna 31 - De Liefhebber - N.Oost Nederland 1

 

50 JAAR JBV AMORTI

Op zaterdag 6 mei is er stil gestaan bij het 50-jarig jubileum van JBV Amorti.

20170506 105224

In de middag was er voor de leden van JBV Amorti, BV De Laan, ouders van de jeugdleden en partners van de senioren een aktiviteit georganiseerd in 3 lokaties in het centrum van Zevenbergen. Daarna volgde het officiele deel met een receptie, hierna werd er goed gebruik gemaakt van de BBQ en aansluitend volgde er een feestavond welke tot in de kleine uurtjes duurde.

Iedereen was uiterst tevreden hoe deze dag in elkaar was gezet.

TWEEKAMP AMORTI/DE LAAN/DE FOTSERS - SBZ

Traditiegetrouw is op de dinsdag voor carnaval de tweekamp gespeeld tussen JBV Amorti aangevuld met leden van BV De Laan en BV De Fotsers tegen de Senioren Biljarters Zevenbergen.

Er zijn op die avond 33 partijen gespeeld met als uitslag 337,20 - 300,15 in het voordeel van JBV Amorti.

Het was de 6e keer dat er tegen SBZ is gespeeld, hiervoor was de Middenstandssoos 40 jaar de tegenstander.

Stephan Kortsmit 2e op NK 1e klas jeugd

In het weekend van 11 en 12 februari 2017 is in Zieuwent de finale om het kampioenschap van Nederland gespeeld in de 1e klasse libre jeugd.

Stephan Kortsmit wist 4 van de 5 partijen in winst om te zetten maar kwam 0,01 te kort om de titel in de wacht te slepen.

 

Stephan Kortsmit   

 

De eindstand was als volgt;
                   
  Naam Vereniging Woonplaats MP   Moy.   HS  
                   
1. Marius Kroonen ABC 't Topke Born 8 - 2,01 - 11  
2. Stephan Kortsmit JBV Amorti Zevenbergen 8 - 2,00 - 11  
3. Twan Vriens De Liefhebber Wormer 7 - 1,89 - 12  
4. Naomi Struijk BC Reijersdam Kampen 3 - 1,64 - 11  
5. Cedric Thiesen Inaborg Arcen 2 - 1,62 - 11  
6. Justin Huijs Iaborg Arcen 2 - 1,05 - 10  
                   
                   

UITSLAGEN KOPPELTOERNOOI 3-BANDEN EN LIBRE

OP ZONDAG 8 JANUARI 2017 IS DIT KOPPELTOERNOOI GESPEELD.

GEERT GELENS EN JOOP DE BRUIN WINNEN HET 3-BANDEN KOPPELTOERNOOI.

Hiervoor hadden zich 6 koppels opgegeven die een halve competitie hebben gespeeld.

  Eindstand    
1. Geert Gelens en Joop de Bruin 82,33 mp
2. Antoon Goossens en Arjan v/d Luytgaarden 82,08 mp
3. Eef Eijskoot Sr. en Henk van Wingerden 80,68 mp
4. Wim Martens en Patrick Gesell 73,39 mp
5. Jan den Hollander en Walter van Dongen 60,56 mp
6. Klaas Stoop en Theo de Kruis (libre) 49,64 mp
       

Finalisten verkleind goed 20170108 161921

Op de foto vlnr John en Anita Eijskoot, Erik Koremans en Rien Ploeg, Joop de Bruin en Geert Gelens, Arjan vd Luytgaarden en Antoon Goossens.

 

DE WINNAARS VAN HET LIBRE WAREN RIEN PLOEG EN ERIK KOREMANS.

De 10 koppels waren in 2 poules ingedeeld welke een halve competitie hebben gespeeld met daarna de plaatsingswedstrijden.

  Eindstand    
1. Rien Ploeg en Erik Koremans 89,24     mp  
2. Anita en John Eijskoot 77,13 mp
3. Peter op den Kamp en Jan Kanters 76,93 mp
4. Ad Hagenaars en Sjaak Vermeer 75,59 mp
5. Eddie en Piet Lips 78,11 mp
6. Ben Kesselring en Nico de Valk 68,33 mp
7. Anja en Cock Koemans 69,03 mp
8. Johan Schults en Gerrit de Visser 70,99 mp
9. Toon Lammerse en Hans Baremans 50,05 mp
10. Jasper Koemans en Jeroen van Dongen (3-banden)             48,96   mp
       

UITSLAGEN EN STANDEN 3e OPEN 3-BANDEN TOERNOOI

 

Poule 1  wedstrijden Uitslag     Eindstand MP Moy HS
Eef Eijskoot Sr - Geert Gelens 11,00 - 7,00   1 Geert Gelens 42,00 0,428 4
Wim Tielen - Jac Broeders 8,89 - 9,47   2 Theo v/d Heijden 40,12 0,293 3
Eef Eijskoot Sr - Theo v/d Heijden 6,30 - 9,38   3 Eef Eijskoot Sr 39,29 0,458 5
Geert Gelens - Wim Tielen 12,00 - 5,56   4 Jac Broeders 33,15 0,318 3
Jac Broeders - Theo v/d Heijden 7,89 - 12,00   5 Wim Tielen 28,33 0,239 3
Eef Eijskoot Sr - Wim Tielen 10,00 - 6,11            
Geert Gelens - Jac Broeders 11,00 - 6,32            
Wim Tielen - Theo v/d Heijden 7,78 - 10,00            
Eef Eijskoot Sr - Jac Broeders 12,00 - 9,47            
Geert Gelens - Theo v/d Heijden 12,00 - 8,75            
                       
Poule 2  Wedstrijden   Uitslag       Eindstand MP Moy HS
Ben Kesselring - John Eijskoot 9,09 - 10,00   1 Wim Martens 43,37 0,368 3
Jan den Hollander - Wim Martens 7,00 - 10,00   2 Antoon Lammerse 40,92 0,267 3
Ben Kesselring - Antoon Lammerse 8,64 - 10,00   3 John Eijskoot 38,19 0,400 4
John Eijskoot - Jan den Hollander 10,00 - 8,50   4 Jan den Hollander 32,00 0,333 4
Wim Martens - Antoon Lammerse 12,00 - 6,92   5 Ben Kesselring 29,54 0,380 3
Ben Kesselring - Jan den Hollander 6,82 - 12,00            
John Eijskoot - Wim Martens 12,00 - 9,38            
Jan den Hollander - Antoon Lammerse 4,50 - 12,00            
Ben Kesselring - Wim Martens 5,00 - 12,00            
Johjn Eijskoot - Antoon Lammerse 6,19 - 12,00            
                       
Poule 3  Wedstrijden Uitslag     Eindstand MP Moy HS
Pieter Lodder - Piet Verschuren 9,57 - 5,00   1 Arno Lousberg 44,50 0,510 5
Arno Lousberg - Arie Kolmsberg 12,00 - 4,38   2 Pieter Lodder 38,08 0,379 4
Pieter Lodder - Kees Pals 10,00 - 7,69   3 Arie Kolmsberg 32,87 0,288 2
Piet Verschuren - Arno Lousberg 4,09 - 12,00   4 Kees Pals 32,53 0,210 3
Arie Kolmsberg - Kees Pals 11,00 - 5,38   5 Piet Verschuren 25,54 0,265 6
Pieter Lodder - Arno Lousberg 12,00 - 9,50            
Piet Verschuren - Arie Kolmsberg 11,00 - 7,50            
Arno Lousberg - Kees Pals 11,00 - 6,48            
Pieter Lodder - Arie Kolmsberg 6,52 - 10,00            
Piet Verschuren - Kees Pals 5,45 - 11,00            
                       
Poule 4  Wedstrijden Uitslag     Eindstand MP Moy HS
Klaas Stoop - Patrick Gesell 8,46 - 11,00   1 Patrick Gesell 41,23 0,311 3
Theo Krist - Walter van Dongen 11,00 - 5,00   2 Theo de Kruis 37,71 0,231 2
Klaas Stoop - Theo de Kruis 10,00 - 7,86   3 Theo Krist 36,00 0,249 3
Patrick Gesell - Theo Krist 8,24 - 10,00   4 Klaas Stoop 33,84 0,440 5
Walter van Dongen - Theo de Kruis 6,88 - 12,00   5 Walter van Dongen 27,00 0,241 3
Klaas Stoop - Theo Krist 9,23 - 10,00            
Patrick Gesell - Walter van Dongen 12,00 - 3,13            
Theo Krist - Theo de Kruis 5,00 - 10,00            
Klaas Stoop - Walter van Dongen 6,15 - 12,00            
Patrick Gesell - Theo de Kruis 10,00 - 7,86            
                       
Poule 5  Wedstrijden Uitslag     Eindstand MP Moy HS
Wim Kanters - Wil Vriens 6,50 - 12,00   1 Wil Vriens 42,46 0,568 3
Kees v/d Steen - Nico Broeders 4,58 - 12,00   2 Nico Broeders 38,00 0,389 6
Wim Kanters - Frans Dijs 10,00 - 9,50   3 Frans Dijs 37,50 0,370 5
Wil Vriens - Kees v/d Steen 10,00 - 8,75   4 Kees v/d Steen 32,83 0,376 4
Nico Broeders - Frans Dijs 6,00 - 12,00   5 Wim Kanters 28,75 0,599 4
Wim Kanters - Kees v/d Steen 6,25 - 12,00            
Wil Vriens - Nico Broeders 8,46 - 10,00            
Kees v/d Steen - Frans Dijs 7,50 - 9,00            
Wim Kanters - Nico Broeders 6,00 - 10,00            
Wil Vriens - Frans Dijs 12,00 - 7,00            
                       
Poule 6  Wedstrijden Uitslag     Eindstand MP Moy HS
Eef Eijskoot Jr - R.van Vlaardingen 12,00 - 7,59   1 Eef Eijskoot Jr 41,82 0,956 5
Piet Schouwenaars - Piet van Putten 5,24 - 10,00   2 Piet van Putten 40,00 0,411 4
Eef Eijskoot Jr - Gerrit de Visser 12,00 - 5,00   3 R.van Vlaardingen 37,58 0,517 7
R.van Vlaardingen - Piet Schouwenaars 10,00 - 7,14   4 Piet Schouwenaars 30,95 0,311 3
Piet van Putten - Gerrit de Visser 9,00 - 12,00   5 Gerrit de Visser 29,50 0,291 3
Eef Eijskoot Jr - Piet Schouwenaars 11,00 - 8,57            
R.van Vlaardingen - Piet van Putten 10,00 - 9,00            
Piet Schouwenaars - Gerrit de Visser 10,00 - 6,50            
Eef Eijskoot Jr - Piet van Putten 6,83 - 12,00            
R.van Vlaardingen - Gerrit de Visser 10,00 - 6,00            
                       
Poule 7  Wedstrijden Uitslag     Eindstand MP Moy HS
Jos Goverde - Toon Ooijen 9,59 - 9,63   1 Henk Struijk 43,00 0,473 5
Henk Struijk - Henk Hendrikx 11,00 - 5,42   2 A. v/d Luytgaarden 41,50 0,424 6
Jos Goverde - A. v/d Luytgaarden 7,96 - 12,00   3 Jos Goverde 32,04 0,781 6
Toon Ooijen - Henk Struijk 6,67 - 10,00   4 Henk Hendrikx 30,83 0,398 4
Henk Hendrikx - A. v/d Luytgaarden 5,42 - 12,00   5 Toon Ooijen 30,74 0,352 4
Jos Goverde - Henk Struijk 7,35 - 12,00            
Toon Ooijen - Henk Hendrikx 7,41 - 10,00            
Henk Struijk - A. v/d Luytgaarden 10,00 - 6,50            
Jos Goverde - Henk Hendrikx 7,14 - 10,00            
Toon Ooijen - A. v/d Luytgaarden 7,04 - 11,00            
                       
Poule 8  Wedstrijden Uitslag     Eindstand MP Moy HS
Jack Stoop - Edwin Kortsmit 1,82 - 12,00   1 Edwin Kortsmit 47,00 0,514 4
Rob Andrea - Nico de Valk 2,00 - 12,00   2 Nico de Valk 39,71 0,316 3
Jack Stoop - Berna van Eijk 9,09 - 4,62   3 Jack Stoop 29,54 0,320 3
Edwin Kortsmit - Rob Andrea 11,00 - 3,33   4 Berna van Eijk 21,53 0,133 2
Nico de Valk - Berna van Eijk 11,00 - 7,69   5 Rob Andrea (2 wed) 5,33 0,106 2
Jack Stoop - Toon van Beers 10,00 - 6,92            
Edwin Kortsmit - Nico de Valk 12,00 - 5,71            
Joop de Bruin - Berna van Eijk 10,00 - 5,38            
Jack Stoop - Nico de Valk 8,64 - 11,00            
Edwin Kortsmit - Berna van Eijk 12,00 - 3,85            
                       
Poule 9  Wedstrijden Uitslag     Eindstand MP Moy HS
Hans van Eijk - Stephan Kortsmit 11,00 - 6,67   1 Stephan Kortsmit 42,66 0,374 7
Joop de Bruin - Jan Nodelijk 10,00 - 5,38   2 Hans van Eijk 35,16 0,322 5
Hans van Eijk - Toon van Beers 6,25 - 6,15   3 Joop de Bruin 31,50 0,284 3
Stephan Kortsmit - Joop de Bruin 12,00 - 4,00   4 Jan Nodelijk 26,92 0,154 2
Jan Nodelijk - Toon van Beers 7,69 - 7,69   5 Toon van Beers 26,16 0,141 2
Hans van Eijk - Joop de Bruin 10,00 - 7,50            
Stephan Kortsmit - Jan Nodelijk 12,00 - 6,92            
Joop de Bruin - Berna van Eijk 10,00 - 5,38            
Jack Stoop - Toon van Beers 10,00 - 6,92            
Hans van Eijk - Jan Nodelijk 7,92 - 6,92            
Stephan Kortsmit - Toon van Beers 12,00 - 5,38            
                       
Poule 10  Wedstrijden Uitslag     Eindstand MP Moy HS
Antoon Goossens - Gerard Dielemans 9,03 - 11,00   1 Antoon Goossens 40,03 0,587 4
Henk van Wingerden - Jan Wevers 10,00 - 5,00   2 Gerard Dielemans 36,23 0,341 3
Antoon Goossens - Adrie de Vos 10,00 - 7,69   3 Henk van Wingerden 35,26 0,270 4
Gerard Dielemans - Henk van Wingerden 9,52 - 10,00   4 Jan Wevers 33,66 0,250 3
Jan Wevers - Adrie de Vos 10,00 - 6,15   5 Adrie de Vos 30,76 0,162 2
Antoon Goossens - Henk van Wingerden 10,00 - 8,95            
Gerard Dielemans - Jan Wevers 5,71 - 12,00            
Henk van Wingerden - Adrie de Vos 6,32 - 10,00            
Antoon Goossens - Jan Wevers 11,00 - 6,67            
Gerard Dielemans - Adrie de Vos 10,00 - 6,92            
                       
Na de poule wedstrijden gaan de nummers 1 en 2 van elke poule alsmede de beste 8 nummers 3 naar de volgende ronde.  
Door loting werden onderstaande wedstrijden gespeeld met de volgende uitslagen.           
                       
Eef Eijskoot Sr - Patrick Gesell 6,29 - 10,00            
Theo de Kruis - Wim Martens 5,00 - 10,00            
Antoon Goossens - Wil Vriens 10,00 - 8,92            
Henk Struijk - Arie Kolmsberg 10,00 - 9,37            
Jos Goverde - Nico Broeders 10,00 - 4,28            
Gerard Dielemans - Theo v/d Heijden 5,71 - 10,00            
John Eijskoot - Nico de Valk 10,00 - 6,25            
Edwin Kortsmit - Antoon Lammerse 6,08 - 10,00            
Arno Lousberg - A. v/d Luytgaarden 10,00 - 9,09            
Theo Krist - Stephan Kortsmit 6,25 - 10,00            
R.van Vlaardingen - Geert Gelens 9,31 - 10,00            
Piet van Putten - Henk van Wingerden 10,00 - 9,47            
Frans Dijs - Pieter Lodder 6,50 - 10,00            
Eef Eijskoot Jr - Hans van Eijk 10,00 - 9,58            
                       
Na deze ronde werden de 14 winnaars door loting geplaatst met de volgende uitslagen.  
                       
Antoon Goossens - Theo v/d Heijden 10,00 - 6,87            
Henk Struijk - John Eijskoot 10,00 - 8,57            
Jos Goverde - Wim Martens 10,00 - 5,78            
Antoon Lammerse - Patrick Gesell 6,00 - 10,00            
Stephan Kortsmit - Piet van Putten 10,00 - 9,52            
Arno Lousberg - Pieter Lodder 10,00 - 8,69            
Eef Eijskoot Jr - Geert Gelens 10,00 - 5,90            
                       
De 7 winnaars en beste verliezer gingen door naar de 1/4 finale met de volgende resultaten.
                       
Henk Struijk - Antoon Goossens 10,00 - 9,35            
Arno Lousberg - Stephan Kortsmit 10,00 - 9,44            
Jos Goverde - Piet van Putten 9,38 - 10,00            
Patrick Gesell - Eef Eijskoot Jr 7,05 - 10,00            
                       
Uitslagen 1/2 finale wedstrijden
                       
Arno Lousberg - Eef Eijskoot Jr 6,66 - 10,00            
Henk Struijk - Piet van Putten 8,75 - 10,00            
                       
Uitslag finalewedstrijd
                       
Eef Eijskoot Jr - Piet van Putten 8,63 - 10,00            

  Finale 20161202 234654 verkleind

Van links naar rechts: Eef Eijskoot Jr - Arno Lousberg - Piet van Putten en Henk Struijk

 

UITSLAGEN NATIONALE FINALES BIJ JBV AMORTI

In het weekend van 5 en 6 november 2016 is bij JBV Amorti de combi finale gespeeld van de 2e klasse libre jeugd en de topklasse libre jeugd.

Kampioenen 2e klas 02 20161106 171653 goed verkleindBij de 2e klasse waren er 2 jeugdleden van Amorti geplaatst nl. Sybren Hofma en Mike Fens. In de 1e ronde won Sybren zijn partij in 29 beurten van Pim ten Westenend, Mike bleef op 32 caramboles steken tegen Max Eggenkamp. In de 2e ronde verloor Sybren zijn partij tegen Merijn van Nispen en won Mike van Bram van Aarle. In de 3e en 4e ronde wist Sybren zijn partijen weer inwinst om te zetten en verloor Mike zijn partijen. In de 5e ronde verloren zowel Sybren als Mike hun partij waardoor Arno Coenradi na deze ronde 4 matchpunten voorsprong had op 4 achtervolgers en voor hem de titel al in zicht was. Sybren had nog een kleine kans voor de titel maar dan moest hij in de 6e ronde de winst pakken tegen Arno. Arno liet het niet zo ver komen en wist in 17 beurten de 40 caramboles te behalen waardoor de titel in zijn bezit kwam. In de 7e ronde behaalde Sybren een overwinning en kwam Mike in de nabeurt tot een remise.

De eindstand was als volgt;

  NAAM VERENIGING WOONPLAATS MP MOY. HS
1. Arno Coenradi BV EGB Varsseveld 14 1,35 10
2. Sybren Hofma JBV Amorti Zevenbergen 8 1,31 10
3. Max Eggenkamp De Hazelaar Rosmalen 8 1,09 13
4. Merijn van Nispen S.V.W. Halsteren 8 0,98 7
5. Daphne Klappe Kamper BC 1911 Kampen 8 0,96 8
6. Pim ten Westenend ABC 't Topke Nijmegen 5 0,98 8
7. Mike Fens JBV Amorti Zevenbergen 3 0,97 9
8. Bram van Aarle BC Zeeland Schijndel 2 0,86 6

Kampioenen topklas 02 20161106 171727 goed verkleind

Bij de topklasse waren er 5 deelnemers die om de titel gingen strijden. Hier was Daan Glissenaar degene die er met kop en schouders boven uit stak. In de 1e partij wist Daan al in de 1e beurt zijn 250 caramboles te behalen, hierbij Roy Reutelingsperger met lege handen staan. Leon Dudink won zijn partij tegen Nick Dudink in 9 beurten. In de 2e partij had Daan 10 beurten nodig tegen Nick en won Jeffrey van Heesch in 11 beurten van Roy. Na 3 ronden gingen Daan en Leon aan de leiding met elk 6 matchpunten. In de finale partij won Daan van Leon waardoor ook hij de titel in zijn bezit had.

Eindstand;

  NAAM VERENIGING WOONPLAATS MP Moy HS
1. Daan Glissenaar ABC 't Topke         Venlo                       8 41,66 250
2. Leon Dudink Horna Blokker 6 13,93 97
3. Jeffrey van Heesch ABC 't Topke Nieuw Bergen 4 14,77 119
4. Roy Reutelingsperger ABC 't Topke Arcen 2 5,71 36
5. Nick Dudink Horna Blokker 0 7,76 48
             

JBV AMORTI ORGANISEERT 2 NATIONALE FINALE'S

In het weekend van 5 en 6 november 2016 worden er in het biljartcentrum van JBV Amorti 2 nationale finale's gespeeld.

Het betreft hier de 2e klasse libre jeugd en de topklasse libre jeugd.

In de 2e klasse zijn er 2 leden van JBV Amorti geplaatst nl. Sybren Hofma en Mike Fens, welke het op moeten nemen tegen Bram van Aarle uit Schijndel, Arno Coenradi uit Varsseveld, Merijn van Nispen uit Halsteren, Max Eggenkamp uit Rosmalen, Daphne Klappe uit Kampen en Pim ten Westenend uit Nijmegen.

De moyennegrens van deze klasse is van 0,80 t/m 1,24 en het aantal te behalen caramboles is 40.

Voor de topklasse zijn er 5 deelnemers die voor de nationale titel gaan strijden, dit zijn Jeffrey van Heesch uit Nieuw Bergen, Daan Glissenaar uit Venlo, Roy Reutelingsperger uit Arcen, Leon en Nick Dudink uit Blokker.

Voor deze klasse is de moyennegrens 11,00 t/m 59,99 en de partijlengte is 250 caramboles met grote hoek.

De aanvang van de wedstrijden is op beide dagen 11.00 uur.

Voor de uitslagen en stand klik op de onderstaande links;

Voor de 2e klasse libre jeugd:   www.knbb-pk.nl/uitslagen.php?k2=46&setsei=2016-2017&t=2

Voor de topklasse libre jeugd:   www.knbb-pk.nl/uitslagen.php?k2=59&setsei=2016-2017&t=2

 

 

LUCAS VAN AART WINNAAR BILJART-CLINIC

Afgelopen week heeft groep 5 van basisschool De Neerhof in verband met een projectweek genaamd "Opa's en Oma's - Voor Altijd Jong" in samenwerking met JBV Amorti een biljart clinic gevolgd. Met medewerking van 9 biljart instructeurs heeft de groep van juf Marja Watzeels een leuke ochtend gehad door middel van het spelletjes circuit.

De leerlingen waren ook deze keer weer zeer geinterresseerd en hebben vol aandacht de beginselen van het biljartspel beoefend.

Lucas van Aart was hierbij degene die de meeste punten heeft behaald, gevolgd op een 2e plaats door Sophie Terpstra en als 3e Stijn Scholts.

Totale groep 02 20161020 093253 001 verkleind 

Overzichtsfoto groep 5 van basisschool De Neerhof