Amorti spelers naar nationale finale landscompetitie jeugd

In het weekend van 26 en 27 mei wordt in Warmenhuizen het kampioenschap van Nederland gespeeld van de landscompetitie jeugd.

Van district West Brabant hebben zich 2 teams geplaatst;

S.V.W. / Amorti 1 Stephan Kortsmit JBV Amorti   S.V.W. / Amorti 2 Sybren Hofma JBV Amorti
  Sharon Radings S.V.W.     Merijn van Nispen S.V.W.
  Danick Kortsmit JBV Amorti     Mike Fens JBV Amorti
                        Res. Raymond Radings S.V.W.                         Res. Raymond Radings S.V.W.
                        Res. Orlando Hagenaars S.V.W.                         Res. Orlando Hagenaars S.V.W.
             

Gewestelijke teamfinale B1-klasse bij JBV Amorti

Op zondag 27 mei wordt in het biljartcentrum van JBV Amorti de gewestelijke teamfinale gespeeld van de B1-klasse.

De deelnemende teams zijn;

1. 't Vaartje

2. Treva

3. 't Pleintje 2

4. 't Pleintje 3

De aanvang van de wedstrijden is 10.00 uur.

Thijs Visser en Edwin Kortsmit winnaars Oranje Toernooi

Traditioneel is op Koningsdag het Oranje Toernooi gespeeld. Er waren deze keer 17 deelnemers, 12 deelnemers voor het libre en 5 deelnemers voor het driebanden.

De 12 libre spelers waren in 3 poules ingedeeld en hebben een halve competitie gespeeld met als uitslag;

Poule 1 1 Thijs Visser 30,00 mp moy. 2,73   Poule 2 1 Aad Bon 30,00 mp moy. 2,73
  2 Jan den Hollander 27,78 mp moy. 2,08     2 Jan Wevers 26,45 mp moy. 2,00
  3 Ben Kesselring 27,38 mp moy. 2,67     3 Piet Gelens 19,43 mp moy. 1,31
  4 Gerrit de Visser 22,00 mp moy. 2,20     4 Walter van Dongen 17,31 mp moy. 0,88
                             
Poule 3 1 Theo de Kruis 25,52 mp moy. 1,19                
  2 Danick Kortsmit 24,00 mp moy. 0,59                
  3 Hans de Groot 22,14 mp moy. 1,11                
  4 Jan Witkam 21,67 mp moy. 0,64                

Hierna werden de plaatsingswedstrijden gespeeld met als eindresultaat;

1e Thijs Visser 20,00 mp   7e Ben Kesselring 20,00 mp
2e Theo de Kruis 16,20 mp   8e piet Gelens 17,42 mp
3e Aad Bon 13,25 mp   9e Hans de Groot 16,07 mp
4e Jan den Hollander 20,00 mp   10e Walter van Dongen 20,00 mp
5e Danick Kortsmit 14,00 mp   11e Gerrit de Visser 18,00 mp
6e Jan Wevers 10,64 mp   12e Jan Witkam   9,43 mp

De 5 deelnemers van het driebanden hebben een dubbele competitie gespeeld met als eindstand;

1e Edwin Kortsmit 80,00 mp moy. 0,627
2e Piet van Steen 69,41 mp moy. 0,825
3e Stephan Kortsmit 53,64 mo moy. 0,368
4e Piet van Putten 52,50 mp moy. 0,438
5e Frans Dijs 46,25 mp moy. 0,242

BINGO-AVOND BIJ JBV AMORTI

Op zaterdag 26 mei wordt er door JBV Amorti weer een bingo avond georganiseerd.

Er zijn deze keer ook weer prachtige prijzen te winnen zoals een oma-fiets, BBQ , Airfryer , hogedruk reiniger , senseo koffiezetapparaat en vele andere mooie prijzen.

De aanvang is 20.00 uur en de zaal is vanaf 19.00 uur open.

STEPHAN KORTSMIT EINDIGD ALS 1e IN DE LANDSCOMPETITIE JEUGD

In de landscompetitie jeugd is Stephan Kortsmit als 1e geeindigd, op de 2e plaats gevolgd door Danick Kortsmit en als 3e Sharon Radings van S.V.W.

Deze 3 spelers vormen dan het 1e team van Amorti/SVW die op 26 en 27 mei in Warmenhuizen zullen strijden voor de nationale titel.

 

BILJART-CLINICS BASISSCHOLEN ZEVENBERGEN 2018

Dit jaar zijn er ook weer biljart-clinics voor de basisscholen uit Zevenbergen georganiseerd.

Op de woensdag of donderdagochtend hebben we van de 5 basisscholen 10 groepen, met gemiddeld 27 leerlingen, mogen ontvangen die dan door 11 instructeurs door middel van 6 verschillende onderdelen de beginselen van de biljartsport werden bijgebracht.

Hieronder volgen de resultaten van de groepen met de nummers 1 t/m 3.

Basisschool Groep       Basisschool Groep    
                 
Arenberg 7 1 Glen van de Capelle   De Toren 7 1 Tom Willemse
    2 Sjoerd Schoones       2 Fem Oudhuis
    3 Martijn Lodder       3 Rens van Elk
                 
Arenberg 6B 1 Iris Slabbekoorn   De Toren 5/6 1 Taro van Eenenaam
    2 Mika Martens       2 Gwen Tolenaars
    3 Sabine Nelemans       3 Rohan van der Wolf
                 
Arenberg 6A 1 Britt van Dongen   De Boemerang 7 1 Zinan Rijgersberg
    2 Finn Mangnus       2 Julian Kloeg
    3 Storm Lockefeer       3 Anne Li Qing Karnebeek
                 
Arenberg 7/8 1 Jaimy Karreman   De Boemerang 6 1 Evy de Rot
    2 Brenda de Jong       2 Rosalina Vicente
    3 Tom Kamman       3 Lyra van der Wilt
                 
Regenboog 6 1 Geert Nelemans   De Neerhof 7 1  
    2 Kacper Tomala       2  
    3 Senne Hochmuth       3  
                 
OP WOENSDAGMIDDAG 16 MEI GAAN DE NUMMERS 1 EN 2 VAN ELKE GROEP
NAAR DE FINALE OM TE STRIJDEN VOOR DE TITEL VAN 2018.  DE AANVANG IS 14.00 UUR
 

 

UITSLAGEN KOPPELTOERNOOI VAN 7 JANUARI 2018

Op zondag 7 januari is het traditionele koppeltoernooi in de spelsoorten libre of 3-banden gespeeld.

Er waren 11 koppels voor het libre welke in 2 poules ingedeeld waren, een poule van 4 koppels en een poule van 7 koppels.

In de poule van 4 koppels werd een halve competitie gespeeld zodat elke speler 3 partijen speelde. In de poule van 7 koppels werden ook door alle spelers 3 partijen gespeeld die zo ingedeeld waren dat de 1e speler van een koppel tegen 3 andere 1e spelers van een ander koppel speelde en de 2e speler van dat koppel tegen 3 andere 2e spelers van de overige koppels speelde.

Voor het 3-banden waren er ook 7 koppels die hetzelfde systeem speelde als de 7 koppels in het libre.

EINDSTANDEN VAN DE POULES IN HET LIBRE
  POULE 1         POULE 2    
1. Danick en Edwin Kortsmit 54,00 mp   1. Gerard Dielemans en Henk Verbraak 53,36 mp
2. Anita Eijskoot en Jasper Koemans 45,68 mp   2. Eddie en Piet Lips 52,58 mp
3. Cindy Dielemans en Lex Goverde 43,18 mp   3. Wil Vriens en Aad Bon 51,64 mp
4. Toon Lammerse en Hans Balemans 33,88 mp   4. Erik Koremans en Rien Ploeg 47,39 mp
          5. Peter op den Kamp en Jan Kanters 41,94 mp
          6. Thijs Visser en Jack Stoop 41,67 mp
          7. Ben Kesselring en Nico de Valk 38,74 mp

Hierna werd er door de nummers 2 van de poules gespeeld om de 3e en 4e plaats met als uitslag;

Jasper Koemans / Anita Eijskoot - Eddie en Piet Lips  15,55 - 16,52.

De finale ging nu tussen Danick en Edwin Kortsmit tegen Gerard Dielemans en Henk Verbraak, de uitslag hiervan was 16,00 - 11,57 in het voordeel van Danick en Edwin die hierdoor de wisselbeker voor een jaar in ontvangst mochten nemen.

Van links naar rechts: Piet van Steen , Maarten den Hollander , Danick en Edwin Kortsmit

EINDSTAND VAN HET 3-BANDEN                                                                          
                                                                                 
1. Piet van Steen en Maarten den Hollander 56,15   mp                                                                            
2. Eef Eijskoot Sr en Henk van Wingerden 46,09 mp                                                                          
3. Jos Goverde en Arian van de Luijtgaarden 45,06 mp                                                                          
4. Antoon Goossens en Toon Ooijen 44,40 mp                                                                          
5. Theo de Kruis en Jan Witkam 41,07 mp                                                                          
6. Geert Gelens en Joop de Bruin 41,00 mp                                                                          
7. Jan den Hollander en Frans Berghout 40,63 mp                                                                          

 Hierdoor waren Piet van Steen en Maarten den Hollander de winnaars van het 3-banden en was de wisselbeker voor dit koppel.

 

UITSLAGEN NA DE POULE WEDSTRIJDEN 3-BANDEN TOERNOOI

De nummers 1 en 2 van alle poules alsmede de beste 8 nummers 3 gingen door naar de volgende ronde.

Hieronder de uitslagen van de 1e ronde welke door loting was vastgesteld.

Om remise partijen te voorkomen was de speler die als eerste zijn te behalen caramboles had bereikt de winnaar, er was dus geen nabeurt.

Wedstrijd Car Brt Moy HS MP   Wedstrijd Car Brt Moy HS MP
Jan Lokhoff 29 46 0,630 4 10,00   Frans Dijs 12 35 0,342 4 5,71
Robbert van Vlaardingen 31 46 0,673 5 9,11   Jack Stoop 18 35 0,514 2 10,00
                         
Aad Bon 20 43 0,465 3 10,00   Wim Tielen 13 44 0,295 3 8,12
Stephan Kortsmit 22 43 0,511 4 9,16   Wim Kanters 35 44 0,795 5 10,00
                         
Arian vd Luijtgaarden 26 54 0,481 2 10,00   Theo de Kruis 15 53 0,283 4 10,00
Henk van Wingerden 17 53 0,320 4 8,94   Eef Eijskoot Sr 19 52 0,365 4 7,91
                         
Toon Dingenouts 13 38 0,342 3 8,66   Nico Broeders 16 54 0,296 4 7,61
Joop de Bruin 21 39 0,538 4 10,00   William Gelens 22 54 0,407 3 10,00
                         
Hans van Eijk 16 51 0,313 4 7,61   Patrick Gesell 16 54 0,296 2 8,88
Antoon Goossens 30 51 0,588 5 10,00   Toon Ooijen 24 55 0,436 3 10,00
                         
Jan Wevers 17 46 0,369 3 8,94   Aad de Raad 12 43 0,279 2 7,50
Kees van der Steen 23 46 0,500 4 10,00                    Jos Goverde 47 43 1,093 9 10,00
                         
Kees Pals 9 43 0,209 2 5,62   Arno Lousberg 26 49 0,530 7 10,00
Johan Schults 22 44 0,500 3 10,00   Toon Lammerse 13 49 0,265 4 7,64
                         

  De 14 winnaars verder vervolgens ook weer door loting aan elkaar gekoppeld met als uitslagen.

Wedstrijd Car Brt Moy HS MP   Wedstrijd Car Brt Moy HS MP
Arian vd Luijtgaarden     26 47 0,553 2 10,00                   Jack Stoop 18 44 0,409 5 10,00
Theo de Kruis 14 46 0,304 2 9,33   Wim Kanters 31 43 0,720 5 8,85
                         
Jan Lokhoff 29 49 0,591 4 10,00   Arno Lousberg 26 47 0,553 5 10,00
Aad Bon 12 48 0,250 3 6,00   Johan Schults 17 46 0,369 3 7,72
                                   
Antoon Goossens 30 48 0,625 4 10,00   Toon Ooijen 24 53 0,452 3 10,00
Kees van der Steen 15 48 0,312 3 6,52   Joop de Bruin 15 53 0,283 2 7,14
                         
Jos Goverde 46 45 1,022 11 9,78              
William Gelens 22 46 0,478 3 10,00              
                         

 De 7 winnaars en de beste verliezer gingen door naar de 1/4 finale waarvan hieronder de uitslagen.

Wedstrijd Car Brt Moy HS MP   Wedstrijd Car Brt Moy HS MP
Theo de Kruis 15 58 0,258 2 10,00                   Toon Ooijen 16 39 0,410 4 6,66
Arian vd Luijtgaarden     18 58 0,310 4 6,92   William Gelens  22 39 0,564 4 10,00
                         
Antoon Goossens 27 70 0,385 3 9,00   Jos Goverde 47 31 1,516 7 10,00
Jack Stoop 17 70 0,242 2 9,44   Jan Lokhoff 14 31 0,451 3 4,82
                         

 De uitslagen van de 1/2 finale wedstrijden waren;

Wedstrijd Car Brt Moy HS MP   Wedstrijd Car Brt Moy HS MP
Jack Stoop 18 29 0,620 4 10,00   Theo de Kruis 7 37 0,189 2 4,66
William Gelens 11 29 0,392 3 5,00   Jos Goverde 47 37 1,270 8 10,00
                         

Jack en Jos 20171130 232844 bijgesneden verkleind

De finalepartij tussen Jack Stoop en Jos Goverde werd een zeer spannende wedstrijd. Na 10 beurten was het 10-2 voor Jos waarna Jack iets terug kwam, na 20 beurten was het 15-8 voor Jos. Vervolgens behaalde Jos met een serie van 7 in 30 beurten 28 caramboles terwijl Jack met een serie van 3 op 13 caramboles kwam. Hierna misten beide spelers viermaal, Jos moest op dat moment nog 19 caramboles behalen terwijl Jack op 5 caramboles van de eindstreep was gekomen. Jos behaalde toen series van 7 en 5 en kwam hierdoor op 41 caramboles, op dat moment had Jack 14 caramboles. Jos was toen 6 caramboles van de eindstreep en Jack moest er nog 4 behalen. In de volgende 3 beurten behaalde Jos 1, 2 en 2 caramboles en Jack 2 en 1 carambole waarvan de laatste een grote geluksbal was. Beide spelers moesten nu nog 1 carambole behalen om de titel in de wacht te slepen. Jos kreeg toen een goede maakbare aanvangsstoot welke hij normaal gesproken van de 100 keer er 99 zou maken. Deze was dus de 100e , terwijl Jos het gehele toernooi zeer nauwkeurig alle ballen speelde en de moeilijkste ballen met een fantastische oplossing behaalde en alle ballen precies op maat speelde was het deze keer een niet te missen bal waarbij hij het toch presteerde om te hard deze bal te spelen waardoor hij een millimeter mis ging en Jack deze laatste kans aangreep om de partij in de 42e beurt uit te spelen. Hierdoor was Jack Stoop de winnaar van het 4e open 3-banden toernooi. Jos Goverde behaalde over het gehele toernooi een moyenne van 1,033 en een hoogste serie van 11 caramboles.

 

 

KOPPELTOERNOOI LIBRE OF 3-BANDEN BIJ JBV AMORTI

Op zondag 7 januari 2018 wordt het traditionele koppeltoernooi bij JBV Amorti georganiseerd.

Er kan ingeschreven worden voor het libre of 3-banden.

Het inschrijgeld is 2,50 euro per koppel, te voldoen bij inschrijving.

Inschrijfformulieren liggen in het biljartcentrum van JBV Amorti, opgeven kan ook via mail naar

De aanvang is 10.00 uur.

Aansluitend zal er een nieuwjaars bijeenkomst plaatsvinden.